Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bàrdi Autó kiszàllítói munka...

Bàrdi Autó kiszàllítói munka vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenlegi munkahelyem elég stresszes, nem is igazán szeretem csinálni, de viszonylag jól keresek most. Szívesen lennék valahol sofőr, mert nagyon szeretek vezetni. Bárdi Autóról valakinek van valamilyen tapasztalata, illetve, hogy kiszállítóként mennyit lehet náluk keresni?

2022. máj. 20. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is stresszes. Időre kivinni x árut, vagy meg tudsz állni szabályosan, vagy nem, az úton egy csomó hülye van... De én nem csináltam, csak gondolom, hogy ez sem olyan, hogy fütyörészve kocsikázol a napsütésben.
2022. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag átjáró ház mint az unix is.

Kb 1-2-3 hónapot dolgoznak ott az emberek nagy része általában.

A fizetés még állítólag nevetséges a munkához képest, ha ott élsz a családdal akkor szódával el megy a fizu.

Sajnos elég sok ember negatív véleménnyel van erről a két cégről.

De ki tudja lehet hogy neked be fog jönni.

Ugyan olyan stresszes meló lesz ez is, mert időre kell menni,az az nyomni kell neki, sok időd nem lesz semmire sem.

2022. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!