Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan projekt Magyaror...

Létezik olyan projekt Magyarországon, hogy ha probléma van egy cég vezetésével, akkor egy szakember, másik városból közvetített vezető, felméri a helyzeteket, majd megoldást talál a problémákra?

Figyelt kérdés
Pl: az alkalmazott munkája természetes, sokan panaszkodnak a heti 6 nap munkára, túlórákra stb. A dolgozó megfelel az elvárásoknak, de visszafelé nem kap semmit. A vízadagoló 2 hét múlva is, olyan állapotban lesz, sőt…Takarítással kapcsolatban is merülnek fel problémák. Ha külföldön működik az, hogy ha rosszul megy valami, akkor segítünk rajta, akkor Magyarországon belül, működhet ilyen projekt?
2022. máj. 22. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkavédelmi és munkaügyi felügyelőség.


Nekem ők segítettek bizonyítani a anno a munkabalesetem.

2022. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Óriáscégeknél el tudom képzelni, azért van felügyelőbizottság, hogy a felsővezetést is ellenőrizze valaki. De a megoldás leginkább a személycsere szokott lenni.
2022. máj. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most zárult le egy szervezetfejlesztési folyamat. Egy cég végezte, minden csoporttal és minden vezetővel beszéltek. Összefoglalták a tapasztalataikat, elmondták,hogy külső szemmel milyen problémákat látnak. Csomó átalakítással meg felmondással járt, de most elvileg már jó lesz. Gyakorlatilag elég fura a sok változás, de talán jó lesz.
2022. máj. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mediátor.
2022. máj. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, mi lehet, hogy egy cégnél dolgozunk, mert nálunk is ugyanez a szitu 😃
2022. máj. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont azon gondolkoztam, hogy a mi cégünkre is kifejezetten ráférne egy kiadós gatyába rázás. Mondjuk túlzás nélkül akkora problémák vannak, amit én egyszeri dolgozó is látok, és látom a legtöbb megoldhatóságát is, csak senki nem lépi meg.


Sajnos a cég vezetése egyszerűen már nincs a toppon, kiöregedett. Régebb óta dolgozó munkatárssal beszéltünk, pont azt vetettem fel, hogy miért nem adja át valakinek a vezetést a főnökünk. Erre mondta, hogy korábban pont ez volt a terv, hogy kerítenek egy cégvezetőt, aki vinné az ügyeket, de nem lett belőle semmi.

2022. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy régen próbáltam a saját cégünkben ötleteket felvetni, mindig az volt a válasz, hogy ez jó ötlet, akkor szervezzem meg. Nyilván ingyen.


Csak hát mint írtátok fentebb, ez egy külön szakcég munkája, nem kis pénzért, hülye leszek törni magam a semmiért.

2022. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Rébuszos idióta megint.

Egyébként igen, létezik, ezer meg egy módja lehet, onnantól, hogy a HQ-ból küldenek valakit, hogy tegyen rendet a szervezeti tanácsadókon, kócsokon át, a külsős project csapatokig. Nyilván nem utolsó skizofrén Mariska nyűgjeinek megoldására hoznak ilyen embereket a cégekhez

2022. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!