Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szezonális vízparti étteremben...

Szezonális vízparti étteremben mosogató napibére mennyi a reális manapság? 15.000 /kézbe sztem reális nem? Ennyit szó nélkül megadnának, de kérjek többet?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne kérj többet, ez így pont jó, tisztességes fizetés a munkáért.
2022. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qkker1 ***** válasza:
Párom 10 órára kap 15000-et Pesten, és be van jelentve a szakmunkás-minimálbérrel.
2022. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

na hát itt se 8 órás ám a nap...

lehet még karcsú is a 15 abból ítélve hogy csak úgy benyögtem és egyból rábólintottak

2022. máj. 24. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Van közeli ismerős a vendéglátásban.

Mindig arra panaszkodik, hogy nincs ember. 2 műszakosan melóztat (azaz tényleg napi 8 óra van) és kénytelen 25eFt-ot megadni egy konyhalánynak, mert különben nem jön senki. Plusz a jattot és szétdobják nap végén, nem csak a pincérek között.

De még így is megéri neki, nem ritkán 1 misi fölötti a napi forgalom, nagyon beindult a covid után a pörgés.

2022. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, de hogy akarsz most többet kérni ha már ebben llapodtál meg? (nem kötekedés, tényleg érdekelne)
2022. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"e hogy akarsz most többet kérni ha már ebben llapodtál meg?"


úgy hogy közlöm hogy ad többet vagy nem megyek. úgy.


aztán ha ad nyertem, ha nem ad, megyek egy házzal arrébb. munka van bőven.


veszteni nincs mit.

2022. máj. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!