Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan amit a véletlennek...

Volt olyan amit a véletlennek köszönhetsz és később a munkád lett?

Figyelt kérdés
Olyan dolog vagy terület amivel a véletlennek köszönheted h megismerkedtél, és később ez lett a munkád mert megszeretted.
2022. máj. 26. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy ilyenre gondolsz, de nekem az első munkahelyem teljesen véletlen jött, aztán ottmaradtam 5 évet, annyira szerettem.


Még 17 évesen a nyári gyakorlatra kellett üzemorvosi vizsgálatra mennem. Úgy volt, hogy egy barátnőmmel találkozok a városban, aki elkísér. Na hát ő teljesen elfelejtett engem és végül nem jött el. Közben ráírtam egy másik barátnőmre, ő mondta, hogy eljön velem. El is mentünk az orvoshoz, majd utána beszéltük, hogy be kéne ülni valahova. Beültünk a Starbucksba, de csak én ittam valamit, ő nem, megkérdeztem, hogy miért nem vett valamit, mire mondta, hogy nincs nála pénz, viszont nála van a Burgeres kártyája (Burger Kingben dolgozott), amivel tud a Burgerben kajálni. Mondtam, hogy akkor menünk Burgerbe. El is sétáltunk az Oktogonra, mert az volt a legközelebb, de azt éppen átépítették, így zárva volt. Aztán kitaláltuk, hogy akkor menjünk el abba, ahol ő is dolgozik. Amikor odaértünk, nem volt nagy forgalom, az üzletvezető előrejött kasszára beszélgetni a barátnőmmel, majd amikor rámnézett, poénból megkérdezte, hogy én nem szeretnék-e itrt dolgozni. Amin meglpeődtem, mert alapból nem terveztem volna, de mondtam, hogy de. Aztán mondta, hogy akkor jöjjek vissza délután 3-ra interjúra.


Szóval véletlenek sorozata kellett, hogy ez összejöjjön. :D Ha az első barátnőm jön velem mégis, vagy ha a második hoz magával pénzt, vagy ha nem építik át éppen az Oktogont, illetve ha nagyobb forgalom van, valószínűleg sose dolgoztam volna ott.

2022. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!