Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » ADHD-s ként lehetnék jó tanító?

ADHD-s ként lehetnék jó tanító?

Figyelt kérdés
Szeretek gyerekekkel foglalkozni és szeretnék tanító lenni. A kisgyerekeknél állandó a pörgés és ezt nagyon élvezem. Imádok és jól is tudok beszélni, rokonok gyerekeinek segítettem már matekozni és olvasni is, szerintem nem ment rosszul. Viszont amikor ezt mondtam ofőmnek kinevetett és azt mondta nem nekem való munka. (Nyugtatót szedem) 17F

2022. máj. 27. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Jó amfetamint kell nyomni, vagy ritalint azt mehet
2022. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Mi az az adhd?
2022. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Milyen nyugtatót szedsz és minek? Mi az összefüggés?
2022. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha gyógyszert is kapsz, először érdemes utánakérdezni, hogy nem-e kizéró ok. Ugyanis kell a háziorvostól is alkalmasságot igazoló papír. Főként azt figyelembe véve, hogy ezt a fokú túlpörgést kamaszkorra ki szokták nőni...


Én nem örülnék, ha egy hiperség ellen begyógyszerezett ember vigyázna a gyerekemre. őszintén. Mondom ezt úgy, hogy a gyerekem adhd-s, tehát tudom, miről van szó.

2022. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyik barátom adhd-s és tanító :D. A gyerekek nagyon szeretik.
2022. máj. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Az természetesen nem gond, ha valaki adhd-s, de ha annyira érintett, hogy gyógyszerezni kell, az már gond lehet.
2022. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
ADHD-s vagyok, soha nem szedtem nyugtatót nem is értem. Ne legyél tanító szerintem mivel ez nem igazán lenne összeegyeztethető.
2022. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!