Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit ér egy nő? Te milyen...

Mennyit ér egy nő? Te milyen tulajdonságokkal jellemzed magad?

Figyelt kérdés
Ha feleség lennél, majd azokra a programokra vinnéd el a férjed, ahol együtt boldogok voltatok, de ő megcsalt/megcsalna, de te boldogságot mutatnál kifelé, aztán a vállalkozásotoknál is lennének gondok, hiába pénzügyileg sikeres, egy nő meg a férjedet akarja régóta, akkor mire becsülnéd magad?
2022. máj. 27. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy baromnak gondolnám magam. Kezdjük ott hogy a megcsalás után a gondok onnan lennének a vállalkozásban hogy lenyúlom a pénzt, terveztem a menekülési útvonalat. A másik nő vigye nyugodtan ezt a főnyereményt.
2022. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Becsülném magam továbbra is. Annyira, hogy a férjemet kibas*nám a pitsába. :) Ő is mehet az útjára, meg én is mennék, egy lehetőleg jobb felé. Az ember értékét nem az határozza meg, hogy a társa milyen ember. Hanem hogy ha megalázták, akkor hogy viselkedik.
2022. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem mutatnám boldognak magam, ha nem volnék az.


Arra becsülném ami vagyok. Sose a páromtól meg a vállalkozásom sikerétől éreztem magam jól vagy rosszul. Ezek nélkül is teljes ember vagyok.

2022. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van baj....


Itt inkább az a kérdés hogy ez férfi ér-e annyit hogy a kezed-lábad törd a megtartásáért...

2022. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!