Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkakereséskor alap szempont...

Munkakereséskor alap szempont a HO? Még fontosabb mint a bér? Egy jó bérezésű helyet lepasszoltam mert nem volt HO

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is lepasszoltam volna (már ha olyan munkáról van szó, amit lehet otthonról is végezni). Nem a pénz az egyetlen dolog, ami hozzájárul az életem minőségéhez. Másrészt túl sok jóra nem számítanék olyan munkáltatótól, akinek a home office-hoz való hozzáállását még a járvány is gyakorlatilag érintetlenül hagyta.
2022. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

" Másrészt túl sok jóra nem számítanék olyan munkáltatótól, akinek a home office-hoz való hozzáállását még a járvány is gyakorlatilag érintetlenül hagyta."


Na most mondok valamit amit tán el se hiszel.


Ennél a cégnél amit lepasszoltam még a covid előtt simán volt HO. Nem sok heti max 1-2 nap de volt

Majd jött a covid és 100% HO lett. 20. márciustól.

Majd tavaly 21 novemberben a cégvezető az asztalra csapott és azt mondta na mostantól 1 NAP SE SENKINEK!!


És azóta is ez megy. Nulla HO.

2022. máj. 28. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Na, ilyen céget meg tényleg nagy ívben elkerülnék. A helyes döntést hoztad.
2022. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Elkerülném én is.
2022. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy olyan cég, ahol a vezetésnek fogalma sincs mit akar. Ha nincs feladat, nincs mit ellenőrizni az elvégzett munkán. Nyilván sokkal jobb az irodában terrorizálni az embereket, hogy csináljanak úgy, mintha dolgoznának.
2022. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, én sem vállaltam volna.
2022. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Isti22 ***** válasza:

Az egyéni ízlés kérdése. Amíg jó volt a viszony a kollégákkal, én szerettem bejárni, otthon nehezebben ment a koncentrálás, szóval ekkor nem lett volna probléma bejárni.

Amióta nem jó a viszony a kollégákkal és kerülöm őket, értelemszerűen nem szívesen járok be, sok időt és pénzt spórolok az utazás kihagyásával, többet vagyok a családdal, kényelmesebb itthon... stb.

2022. máj. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább a rugalmas munkavégzés.

Olyan pozícióm van (és olyanba is lépnék tovább), ami inkább igényli, hogy rugalmasan tudjak bejárni, mint, hogy jelentős mennyiségű időt töltsek home office-ban.

2022. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha irodai munka, akkor oldják meg a legalább heti 3x HO-t. Teljesen alapvető.
2022. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Irodai munka jelentős részét meg lehet oldani HO-val.

De ehhez értelmes vezetőség kell, ami meglehetősen ritka.

2022. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!