Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok nekem?

Milyen munkát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Szóval már 1 éve, hogy végeztem a sulival és nagyon szeretnék dolgozni. Egy szakmunkás bizonyítványom van, de a szakmámat nem szeretem és nem is értek hozzá, így ebben nem szeretnék dolgozni. Viszont a nagyobb probléma az az, hogy nagyon sokat bántottak és kiközösítettek iskolában, ami miatt nem szeretek emberek közé menni, vagyis szeretnék, de mindig azon aggódom, hogy bántani fognak meg újra kiközösítenek, lenézek stb ez miatt egyáltalán nem szoktam menni emberek közé és barátaim sincsenek, egy darab sem. Több munkalehetőség is adódott volna már, de mindet az miatt utasítottam el, mert féltem, hogy az nekem nem fog menni, nem fogom tudni elvégezni a rám bízott feladatot és béna leszek benne. Sajnos elég kicsi az önbizalmam és nem hiszek magamban. De viszont dolgozni és pénzt keresni nagyon szeretnék már. Szerintetek milyen irányba kellene gondolkoznom? 23/F
2022. jún. 3. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hímringyó?

Csak a nőkkel kene foglalkoznod.

Te választasz.

2022. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Mi a szakmád, úgy egyszerűbb lenne tippeket írni, hogy milyen munkák amik ok.


Ja és 1-essel ne foglalkozz. Frusztrált!

2022. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tartom jó ötletnek, hogy a karriered a lelki sebeidhez, problémáidhoz igazítsd. Ez hosszú távon szinte esélytelen, hogy jól süljön el. Az teljesen rendben van, ha nem szeretnéd az embereket munkaeszközödként, de neked a leírtak alapján alapvető szocializációs és kapcsolatteremtési problémáid vannak, ami gyakorlatilag a szabadságodba kerül.


Fiatal vagy, ezt a terhet nem szabad elkönyvelned valaminek, amihez alkalmazkodnod kell és a nyakadban hurcolva élni. Törekedj arra, hogy ezt le tudd vetni először és gondolj úgy a leendő hivatásodra, mint valamire, amit úgy végzel, hogy ezt a problémát megtanultad kezelni. Hogy vannak kollégáid, akikkel együtt tudsz dolgozni, meg tudod osztani az ötleteidet, a (szak)véleményed. Hol tudnál a legjobb lenni, ha tegyük fel, le tudnád ezt vetni? Milyen téma érdekel, mihez van affinitásod?


Ha megégetted a kezed, nem mondasz le egy életre arról, hogy használd, nem? Miért tennél ilyet akkor a lelki sebeid miatt? Ezeken lehet dolgozni, az árnyékukban élés helyett.

2022. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig muszály lesz kitörnöd ebből a burokból,ha a visszahúzódóságodra hivatkozva mindent lemondasz végképp egy nincstelen senki lesz belőled.Jelentkezni kell munkahelyre,ha felvesznek oda kell menni,add a legjobbat és kiderül mi lesz.Simán lehet hogy kifogsz egy normális társaságot akik nem közösítenek ki.

Persze ez nem a jellemző de én pl 4 munkahelyen voltam eddig 22 évesen és mindegyiken aránylag normális emberek voltak,nem lehetetlen.

2022. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!