Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vissza kellene szólnom, hogy...

Vissza kellene szólnom, hogy nem kívánok náluk dolgozni?

Figyelt kérdés

Most fogok diplomázni, de már elkezdtem keresgélni. Be is hívtak interjúra, mondták is, hogy örülnének nekem, de előbb legyen meg a diploma, utána keressem őket. Az interjú viszont borzalmas volt, eszemben sincs ilyen emberekkel dolgozni.

Semmit nem írtam alá, viszont az irataimat lefényképezték, meg adtak két űrlapot, hogy ha sikerült az államvizsga, azzal tudok hozzájuk menni.

Vissza kellene szólnom, hogy államvizsga ide, vagy oda, nem élnék az ajánlattal? (olyan személyes kérdéseket tettek fel, amiért kb. 5x feljelenthetném őket, ezért nincs különösebb kedvem beszélni velük, csak annyira letaglózott, hogy ilyen létezik, hogy ott helyben nem mondtam meg)


2022. jún. 3. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek költenél rájuk pénzt ha nem voltak szimpatikusak,nem szólsz nekik vissza ennyi.

Naponta mondhatják embereknek ha aktuális szóljon vissza nekik állás ügyben.

2022. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs dolgod, egyszerűen nem keresed őket. Ha ők keresnek, mondod, hogy köszönöd szépen, meggondoltad magad/találtál mást.
2022. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Néha nem baj, ha a munkáltatóknak visszanyal egy-egy "fagyi"! Ők is létráról tojnának le, ha nekik kellene kiértesíteniük a negatív fejleményekről! Tojd le őket! Ha minden kötél szakad, úgy is keresnek, aztán megmondod, hogy "kampó"!
2022. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem írsz alá semmit, nem vagy köteles semmire. Ha nem szólsz vissza is veszik a lapot és keresnek mást.


Nekem olyan volt, hogy felvettek egy helyre, ami nem volt túl szimpi, de muszáj volt a pénz miatt. Meg volt beszélve, hogy megyek szerződést aláírni, de pont a szerződés megkötése előtt jeleztek egy másik helyről, hogy közben oda is felvettek és az jobban tetszett. Szóval nem mentem el a szerződés aláírására és amikor felhívtak hogy hol vagyok, kinyomtam őket (elég erőszakosak voltak, nem volt kedvem a győzködédükhöz, hogy miért menjek mégis hozzájuk). Azután, hogy nem mentem el és ki is nyomtam a hívást, vették a lapot, csomó másik jelentkező volt amúgy is.

2022. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!