Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit ér manapság bruttó 2000...

Mit ér manapság bruttó 2000 ft "emelés"? Ezzel sértegetni akarják az embert?

Figyelt kérdés

Értesítettek hogy a bruttó 205-ös bérem ezentúl bruttó 207 lesz.

Ihajj csuhajj !!!! Pezsgőt ide!!


Ezeket sértegetésből találják ki?


2022. jún. 5. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az idei béremelés is ilyen tessék lássék dolog volt. De gy látszik, elég ez a jónépnek, ha sosem akarják a bohóc bandát leváltani.
2022. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem lehet más, mint az ALAPÍTVÁNYI ISKOLA 😀😀😀
2022. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon érdekes, h a br 205-ös bért alapból nem érezted sértőnek és csak a br. 2ezren vagy kiakadva. Én már a br. 205-tel röhögtem volna a pofájába.

A szakképzetlen minimálbér br 200, nem vitted túlzásba a tanulást. Szerinted mennyi lenne a korrekt a számodra?

2022. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Utolsónak: Most ettől függetlenül, de szerintem alap lenne az, hogy a tanulatlan ember is keressen annyit, amennyiből meg lehet élni. Jelenleg ott tartunk, hogy a képzett, tanult emberek sem feltétlenül kapják meg ezt...

Persze itt nem arra gondolok, hogy mindenki alanyi jogon kapja a pénzt, hanem, hogy tisztességesen elvégzett, akár alja munkát végezve is meglehessen élni.🤷‍♂️

2022. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó: nem tudom, h hallottál e már az inflációról, ha hirtelen minden keveset kereso ember fizetését felnyomnák netto 350-re, olyan infláció kerekedne, h csak kamilláznál. Annyit se tudnál venni a pénzedből, mint eddig.


Meg amúgy ha mindenki alapból megkapná ezt a bért, akkor miért kellene küzdeni?

Jó lenne nekünk az, ha pár millióval több lusta, tanulatlan föld buta ember lenne a hazánkban?

2022. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%

"A szakképzetlen minimálbér br 200, nem vitted túlzásba a tanulást. "


A tanulásnak és a bérnek semmi köze egymáshoz.

Én diplomával bruttó 260-at kapok-és diplomás területen dolgozom (szoc ágazat).


2 egyetem lassan 20 éve a pályán szakirányban-bruttó 260.

ez van.

És tanultam.

2022. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16!

Ehhez nagyon nagy elhivatottság kell. Remélem egyszer majd a ti béreteket is felhúzzák, mint most eü Ben.


Egyébként számomra fura a köztudottan rossz fizetésű diplomáért éveket tanuló emberek. Én biztosan nem tudnám csinálni. Ha már tanulok, legalább kapják érte utána megfelelő fizetést.

2022. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem tudták, vagy fiatalon nem érezték, mennyire rosszul járnak. Az is lehet, hogy meglebegtetett, de nem megvalósított emelésekkel hitegették őket.
2022. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

2000 forint emelés annyit ér amennyi nettót kapni fogsz belőle.


Ha nem tetszik menj oda ahol többet adnak.

2022. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!