Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan nézem idiótáknak...

Jogosan nézem idiótáknak azokat akik számára helyes és elfogadható a napi 8 óra munka?

Figyelt kérdés
A magyarokban semmi társadalom kritika nincs? Ha igen akkor mi értelme a demokráciának? Miért nem foglalják el az országot mondjuk a finnek ahol a napi 6 óra munka az általános és átalakítanák a magyar társadalmat, ha kell erővel?
2022. jún. 6. 22:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

Jelenthetsz kötekedésért,jelenthetsz azért mert nem a kérdésre válaszoltam,stb.

Csak csináld!

De ebben az országban nem csak ez a baj.

Finnországban még az oktatási rendszer is normális.

Cipőt kötni nem tanulnak meg ezek a majmok itthon.

De magyarázni azt tud mindegyik.

Igazság sosincs,és mellesleg...

A demokrácia az nem más,mint diktatúra.

Csak elhitetik veled,hogy te választod meg az embert.

Aki ezt nem tudja,még ennyit sem tud pontosítva,az nyugodtan elfelejtheti hogy valaha is még véletlen megnyer egy egyszerű szójátékot is.

2022. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Talán azért, mert a legtöbb munkakörben az a 8 óra 6-6,5 óra effektív munkát jelent. Akik számítógép előtt dolgoznak, nem is dolgozhatnak 8 órára bejelentve 6,5 óránál többet, lévén óránként 10 perc szünetet ír elő a törvény.


Miért hisztiznék azért, mert a napomból ténylegesen 6 óra az érdemi munka, a többi csak a saját piszmogásom?


A munkába utazás ideje az, ami számomra inkább felháborító. Mikor 8 órára fizetnek, de a munkád 10 órát vesz igénybe, mert 1 óra oda, 1 óra vissza. Szerencsére nem érint a probléma, otthonról dolgozom és soha nem mennék irodába már tartósan.

2022. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Kétlem, hogy a finneknek lenne kedvük idejünni.
2022. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%
Én is kétlem hogy ide jönnének, innen elmenni a divat :d még 12 órába is alig lehet pénzt keresni, csak Fideszes idióták 200 ezer forint után már elcsattanak....rabszolgák bármiért.
2022. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

Szabad véleménynyilvánítási jogod van, ugyanakkor bárkit bármilyen tőled eltérő véleménye miatt idiótának tartani nem túlságosan bölcs hozzáállás.

Szóval szeretnéd, ha a finnek megszállnák Magyarországot csak, hogy ne kelljen nyolc órát dolgoznod?

Tanulni kell, ha elég okos vagy, kevesebb - általad szabadon beosztott- munkaórával is többet keresel majd és a magad ura leszel.

2022. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Demokrácia sehol sem létezik, a munkaidő meg olyan dolog, hogy a finnek 6 a japánok meg 14 órát dolgoznak.

Amúgy szerintem is egészségesebb lenne a 6 óra, vagy ha 8 akkor legalább amit csak lehet home officeban

2022. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Covid megtanított minket arra, hogy felesleges ennyit dolgozni, több munkát lehet csinálni home officeban, egyre több helyen csökkentik a munkaidőt. A magyarok mentalitása alig változott. Annyira befásult ez a társadalom, annyira nem tud boldog lenni senki és nem lehet beszélni velük erről a témárol, ha beszélek akkor biztos én vagyok a lusta szar. Munkahelyünkön is home officet teljesen eltörölték, mert nem normális szerintük ez. Érdékes ez a libsizés pont, hogy a konzi mentalitás a szar az, hogy nem hisznek a változásban, hanem inkább a szokásokat folytatják. Így mi értelme van ennek a 4 évenként levő szavazósdis bohóckodásnak amikor nincs értelme elmenni? Inkább az EUnak kéne tököt növesztenie és átalakítani ezt a társadalmat. Persze lennének hőbörgések zavargások emiatt, de egy idő után mindenkinek jobb lenne.
2022. jún. 6. 22:21
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Az EU egy gazdasági unió, így is állandóan átlépi a hatáskörét.

A liberalis diktatúra meg semmivel sem jobb, mint a konzervatív, csak kimosva au agyad a szabadság illúzióját kelti.

A középút lenne a legjobb...

2022. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Ezek az idióták simán megmagyarázzák, hogy ne hőbörögj a 8 óra miatt, mert más 16-ot dogozik, mégis kibírja.A magyarok többsége egyagyatlan szolga.
2022. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

Kezdjük azzal, hogy mit dolgoztok és hány év munkatapasztalattal, amiből hány évig voltatok felettesek vagy mentorok.


Szerintem enélkül kár erről beszélni, én személy szerint szeretném tudni, ki milyen tapasztalatok fényében tartja célravezetőbbnek a 6 órát, milyen jellegű munkára és milyen tapasztalatokkal idiótáz másokat.


Nem kötekedni szeretnék, komolyan érdekel.

2022. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!