Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ürítés (széklet) után mennyire...

Ürítés (széklet) után mennyire marad meg a szag ruhán/bőrön?

Figyelt kérdés
Értitek mire gondolok. Mikor frissen kijössz a vécéből. Igazából csak azért kérdezem mert fura volt hogy múlt héten és ma is akkor nyitotta ki a kolléganőm az ablakot, mikor visszamentem vécéről kb. 2 percc után. Lehet csak én képzelem be de már arra gondoltam esetleg a szoknyám vagy farmerem átvette a szagot, testhez simuló mindkettő. De lehet csak pont véletlen egybeesés. 24/n

2022. jún. 7. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Megint a kakás perverz. annyira unalmas már, szerintem a szarásra csak te izgulsz
2022. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Girlll3 ***** válasza:
92%
Semennyire
2022. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem marad meg.
2022. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Én a munkafelsőt addig leveszem
2022. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én minden szarás után átöltözöm. A munkahelyemen is bent van napi 2 váltásruhám/cipőm, nehogy valaki megérezze rajtam. Sőt! Hajat is mosok utána, biztos ami tuti.
2022. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
5-ös Ez nagyon jó😀😀
2022. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ruha nem igazán veszi be de ha nem törlöd ki rendesen akkor megérzik.
2022. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Biztonság kedvéért én alsónadrágra szoktam vetkőzni és otthagyom minden ruhám az íróasztalomnál.
2022. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Ennek konkrétan mi köze a munkahelyhez? Értem, hogy a munkahelyeden történt egy incidens, de maga a kérdés nem a munkához köthető.


A válasz: ha jól kitörli az ember, akkor nem marad meg a ruhán. Van olyan rokonom aki után a wcben töményen ott marad a kakaszag, kb be se lehet menni utána a wcre, de ahogy járkál a lakásban, belőle nem árad a szag.


Ha te mégis bűzlesz, akkor próbálj meg egy kis üveg szappanos vizet is bevinni magaddal a wcre és miután megtörölted a feneked, azzal is mosd át. Vagy van intimtörlő, azzal is töröld át a fenekedet.

2022. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Nekem volt olyan pólóm, ami nagyon durván átvette a szagot. Nem tudom, hogy bármikor feltűnhetett-e másnak, de ha megszagoltam a pólómat, akkor éreztem. De egyetlen ilyen póló volt, egy idő után nem is nagyon hordtam, legalábbis wc-re semmiképpen nem.
2022. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!