Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha már interjún arról kérdezne...

Ha már interjún arról kérdeznek, hogy milyen teambuildingeken szeretek részt venni az annak a jele, hogy kötelező lesz?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy IT-s multinál dolgozom, ott is vannak ilyenek, de kb. leszarja mindenki ott vagy e vagy sem.


Egy másik (ITSH) multihoz mennék és ott úgy vettem ki az interjún, hogy gyakorlatilag kötelező ilyeneken részt venni... De érthető okok miatt nem mertem rákérdezni, mert tuti ott elástam volna magam.

Valószínűleg felvesznek, de emiatt most gondolkodom, hogy elfogadjam e.


2022. jún. 9. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Vállald el, aztán ha nem tetszik, próbaidőn eljössz.
2022. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül jelenti azt, az is lehet, hogy kíváncsiak voltak hogyan reagálsz le egy számodra kellemetlen kérdést, témát.
2022. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt ott, akkor, explicite meg kellett volna kérdezned. Ahol idióta menedzserek az általuk kedvelt kisded játékokra kényszerítik az ilyesmikre nem fogékony alkalmazottakat, ott semmi keresnivalód. De ha még nincs aláírva semmi, akkor még mindig nem késő konkrétan rákérdezni a dologra. Esetleg szerződésbe foglalni, hogy ilyen elvárás nem lesz.
2022. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én speciel semmilyen fizetésemelésért nem mennék át olyan céghez, ahol csak a gyanúja is felmerül annak, hogy a szakmai tevékenyégen túl bármi is kötelező lehet.
2022. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Rá kellett volna kérdezned... Alap, hogy nem megyünk olyan helyre, ahol az ilyesmi kötelesség. Sok jó ember megy anélkül is csapatépítőre, hogy az állása elvesztésével fenyegetnék, ahol ezt kötelezővé kell tenni, az egy kígyófészek
2022. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!