Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden csapatépítőn kötelező...

Minden csapatépítőn kötelező inni?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam munkahelyet és már most egyből lenne csapatépítő, és megjegyezték, hogy remélik (nem tudom már milyen fajta) rozét szeretem. Én meg mondtam, hogy nem igazán iszok, erre azt válaszolták, hogy na majd meglátjuk. Korábbiaknál is ez volt a helyzet, hogy este előkerültek a boros üvegek, meg a sörikék, alkalmanként egy két tömény is. Ha ittam is, nagyon minimális mennyiséget, mert egyrészt nem bírom, a szerveztem már nem reagál rá jól, rosszul leszek szinte egyből, másrészt, utálom a hatását. Nem vagyok már tini, nincs szükségem alkoholra ahhoz, hogy jól érezzem magam. Nálatok kötelező minden céges csapatépítőn alkoholizálni? Kinézik azokat akik nem akarnak inni? Vagy végül mindenki beadja a derekát és úgyis iszik?
2022. jún. 11. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon piálósra szoktak sikerülni, van aki elég KO is lesz.

Én egyáltalán nem iszok alkoholt (nem csak itt máshol sem), mégsem volt ebből problémám soha. Ugyanúgy jókat tudtunk dumálni, szakmai, magánéleti szinten is a kollégákkal.

2022. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi gokartozni meg hegyet mászni mentünk csapatépítőre, ott határozottan NEM kellett piálni.
2022. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját testeddel azt csinálsz amit akarsz. Ha legközelebb "na majd meglátjuk" szöveget tol valamelyik gyökér, akkor tedd szépen helyre.


Nem iszol és pont, nincs vita, nincs meglátjuk. Nem érződik valami színvonalas helynek, ha már ez se megy át az agyukon.

2022. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért nem mentem, amíg volt.
2022. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, ki lehet belőle maradni, azaz az ivásból.
2022. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem tudnak rávenni hogy igyak és nem kerültem még ettől hátrányba! Nem szeretem az alkoholt!
2022. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont mostanában voltam ilyen helyzetben. "Kirándulás" címszóval elmentek piálni. Szintén új munkahely amúgy. Mondjuk már reggel gyanús volt, hogy mindenki hozatta magát...

Már indulás előtt tolták páran a pálinkázást, majd a buszon folytatták. Volt aki reggel 9 órakor már KO volt, délre már sokaknak séta sem ment igazán.🤷‍♂️

2022. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én mindig autóval közlekedem, nem iszok ilyen rendezvényeken.
2022. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy kötelező beb*szni.


Ott vagy, az pont elég, nem vagy köteles leégetni magad vagy lebetegedni emiatt.



"Én meg mondtam, hogy nem igazán iszok, erre azt válaszolták, hogy na majd meglátjuk." - gondolom csak azt hiszik csak úgy mondod ezt a dolgot, visszafogottságból, ők meg azt akarják, hogy lazulj el.

2022. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Magyar munkahelyi mentalitás.
2022. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!