Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » CNC plazmavágó munka milyen?

CNC plazmavágó munka milyen?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ilyen munkalehetőséget, de nem tudom hogy nekem való e ez a munka. Kicsit félek belevágni, mert attól félek hogy nem fog tetszeni és otthagyom majd. Mennyi a fizetése egy cnc plazmavágónak? Vasat kell vágni, beállítani a gépet, képernyőn kell valamit nyomkodni és akkor a gép vágja magától a vasat lézerrel asszem. Betanítanának. Valami ilyesmi ha jól értettem. Mennyi idő ezt megtanulni csinálni?
2022. jún. 13. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól megfizetik. Azt nem tudtam, hogy betanítanak, nálunk minimum szakmunkásképző kell hozzá. A mérnökök megírják a programokat, az alapján gyerekjáték kivágni a készülékeket. Jóformán csak aláteszed a vasat, beindítod a gépet, és dolgozik. Ha kész, kiveszed, újat teszel be. Nem szakadsz bele a munkába.
2022. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy jó szakma? Nem túl monoton?
2022. jún. 13. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Megfizetik, cserébe egészségkárosító.

Ezért is fizetik meg.

Ha nem számít az egészséged, válaszd.

2022. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért egészségkárosító?
2022. jún. 13. 22:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Még szép hogy számít az egészségem
2022. jún. 13. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Google, nézz utána a gyártási folyamatnak.
2022. jún. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy néz ki a munka kb de nem teljesen. A szemet rongálja hogy nézni kell folyamatosan abba fénybe amikor vág? Vagy beszívod a káros anyagokat? Erre gondoltál?
2022. jún. 14. 10:50
 8/8 A kérdező kommentje:
A másik lehetőségem meg csiszoló munka,vasat csiszolni, heggesztések után. Ugyanaz a munkahely
2022. jún. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!