Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden vagyonőr alszik a...

Minden vagyonőr alszik a munkaidejében?

Figyelt kérdés
Én az vagyok és mindig jókat alszok :D

2022. jún. 16. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Te is csak addig, ameddig ki nem rabolják a helyet, mialatt te alszol. Akkor a legkisebb büntetés lesz az, hogy azonnal kirúgnak.

2022. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Mikor az voltam, és 24/48-as helyen dolgoztam, akkor mindig aludtam valamennyit.

Az más kérdés, hogy egyszer majdnem százezrekbe került, mivel megszólalt a tűzjelző (tévesen) és nem tudtam lemondani a riasztást.

De voltam interjún ahol közölték, hogy a 24 óra az 24 óra állás (nyilván szünetekkel, de nem egybefüggő több órával), ott fizikailag is lehetetlen lett volna.

Szóval nem mindenhol lehet, ahol lehet ott se mindig érdemes.

Egyszer dolgoztam olyan helyen ahol SEMMI felelősségem nem volt éjjel, ott nyugodtan aludhattam, csak ott meg kerestem 550-et óránként.

Szóval én messzire kerültem a 24-es helyeket mikor még őrködtem.

2022. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!