Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veszítettetek már el úgy...

Veszítettetek már el úgy munkahelyet, hogy a mai napig nem tudtatok túllendülni ezen?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt, ami maradandóan megviselt volna érzelmileg, olyan viszont igen, ami akkor nagyon rosszul esett. Még fiatalon dolgoztam egy elég menő cégnél határozott idejű szerződésekkel, amiket automatikusan hosszabbítottak, a 3. ilyen alkalom után nem is beszéltünk már róla. Aztán egyik hó elsején reggel amikor meglátott bent a főnök, azzal fogadott, hogy pakoljak össze és menjek haza, mert már nincs munkaviszonyom, csak épp ELFELEJTETTEK időben értesíteni erről. Hát köpni-nyelni nem tudtam hirtelen.
2022. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

❤️ Volt egy olyan munkahelyem, ahol otthon éreztem magam (szó szerint), mivel ott is laktam/éltem :D

🎥 MAMMUT PLÁZA (CINAMA PINK MOZI) - fiatalos diák csapat - pont mint én.

- Jó fizetés + családias/baráti közeg + főnökség korrekt és jófej

- De leginkább az emberek a közösség volt ami miatt szívesen voltam ott.

🫂 Nem éreztem magam egyedül - és rengeteg KEDVES és JÓ ARCCAL találkozhattam/ barátkozhattam (mintha folytatódott volna a sulis osztálytársas közeg (és ugye a lányok is arik voltak:)

2022. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hely, ahol próbaidő utolsó napján felmondtak, elég sértő volt, úgy hogy amúgy ismerem magam, hogy elég jó ember és munkaerő vagyok, de végül is ajándéknak tekintem így utólag, mert aztán megtaláltam a szakmám és a szuper helyemet!

Amin nem tudok csak túllendülni az, hogy a rossz kritikát egy kakikeverő nèmber miatt kaptam (ez tuti, még hallottam felőle utána is) és sajnos sok helyen van ilyen nyomorult életű háztartási elnyomott, ez inkább, amin nem tudok átlendülni (más helyen is volt szerencsém ilyenhez, de már akkor tudtam, ahol az ilyet megtörik, az nem jó melohely)

2022. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állami cégnél dolgoztam a "rendszerváltáskor" és egyik napról a másikra szórtak ki minket az utcára. Nem politikai vonzatú munkahelyem volt, ezért esett rosszul, hogy még csak annak a felülvizsgálatára sem vették a fáradtságot, használható-e valami vagy valaki valamilyen formában a cég jogutódjánál vagy sem.
2022. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bevonultam sorkatonának, aztán amikor leszereltem, közölte velem a bevonulás előtti munkahelyem, hogy nem tudnak munkát adni. Senkit nem érdekelt, hogy jó munkaerő voltam, szeretett a munkakörnyezetben előforduló összes ember és hogy nem sajnáltam az energiámat, ha munkáról volt szó. Ennyiben maradtunk! :(
2022. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!