Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes úgy jelentkezni egy...

Érdemes úgy jelentkezni egy pozícióra ha műtét miatt még közel 20 napig nem állhatok munkába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy cég amit nagyon régóta figyelek meghirdetett egy nyitott pozíciót. A gond egyedül annyi, hogy nekem július 4-én műtétem van az arcomon, amiből 10 nap múlva szedik ki a varratokat. Sem a bekötött arcom látványa miatt, sem pedig tanácsra nem szeretnék addig dolgozni. Szerintetek érdemes így hétfőn beadnom a jelentkezésem?



2022. jún. 25. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát abból kiindulva, hogy a legtöbb cég ennyi idő alatt fel sem dolgozza igen.
2022. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, milyen pozíció, illetve hogy a hirdetésben szerepel-e, mikor kellene munkába állnod. Mondjuk ha most jelent meg a hirdetés, akkor még fent van legalább egy hétig, akkortól indul a kiválasztás, szóval ahogy #1 írja, lehet, hogy amúgy sem kezdhetnél korábban (hacsak nem egyszerű munkáról van szó).


Azt javaslom, mindenképpen próbáld meg, de jelezd, hogy egészségügyi okok miatt X és Y dátum között nem tudsz sem interjún részt venni (vagy ha igen, csak kötéssel az arcodon), sem kezdeni. Ha te kellesz nekik, ki fogják várni.

2022. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen, jelentkezz. A legtöbb helyen számolnak azzal, hogy ha valaki elfogadja az ajánlatukat, akkor is csak 30-45 nap múlva tud majd munkába állni, hiszen az előző helyen le kell tölteni a felmondási időt. 20 nap semmi ilyen értelemben.
2022. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, jelentkezz!

Nekem mindig meg szoktak kerdezni, hogy mikor tudok kezdeni

2022. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, egy korrekt cég megkérdezi, mikor tudsz kezdeni, aztán eldönti, mit kezd az információval.
2022. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!