Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegnap volt az allas elbiralas...

Tegnap volt az allas elbiralas idopontja. Mikor hivnak ha ram esett a valasztas? (Kozszfera)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem ezt az allast. Szinte a hirdetes utan azonnal el is kuldtem a jelentkezesemet, tegnap ota nezem folyton a telefonom hogy hatha hivnanak, annyira nagy almom lenne. Hivtak volna mar ha ram esik a valasztas?

2022. jún. 30. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát ne nagyon éld bele magad, valószínűleg már felhívták azt, akit választottak.
2022. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Már nem fognak. Én diplomás munkára jelentkeztem, egy helyen több pozícióba, mivel nem hívtak, se nem írtak, megérdeklődtem. A pályázati kiírásban június 15-ig lehetett jelentkezni, de állításuk szerint június 7-én bírálták el, hogy kit vesznek fel és csak a májusban jelentkezőket vették figyelembe. Én meg csak június 13-án jelentkeztem, mert az utolsó dokumentumot aznap kaptam meg, ami kellett ehhez, és nyugodt voltam, hogy még időben vagyok.
2022. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenki milyen biztato, pozitiv itt! :D
2022. jún. 30. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez a munka világa, sajnos van benne tapasztalatom.
2022. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is mar 2 eve. Legszivesebben megolnem magam legtobbszor :)
2022. jún. 30. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!