Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vodafon vagy Erste telefonos...

Vodafon vagy Erste telefonos ügyfélszolgálat távmunkában, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Mindkét helyről ajánlatot kaptam, a fizetés kb. ugyanaz, és mindkét cégnél otthonról dolgozhatok távmunkában. Tehát ezek nem lehetnek döntő tényezők.

Azokat kérdezem, akik már dolgoztak valamelyik vállalatnál (elsősorban távmunkában, de nem feltétlenül), vagy esetleg mindkettőnél (ez lenne a legjobb) call center területen.

Mik a tapasztalataitok? Melyek a pro és kontra érvek a két cég esetében? Akik mindkét helyen dolgoztak már, szerintetek melyik volt a jobb munkahely, és miért?

Minden releváns választ szívesen fogadok, sokat segítenétek vele.



2022. júl. 1. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem vodefone-s témák könnyebbek
2022. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját tapasztalat, de az egyik barátnőm az erstéről váltott vodafone-ra, ugyanúgy távmunkában.
2022. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, és jobbnak tartja a barátnőd a Vodafon-t? Az Ersténél mi volt a problémája, amiért a váltás mellett döntött?
2022. júl. 2. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Tekintve, hogy átlagosan 1 óra mire ügyintézőhöz jutsz a Vodafone telefonos ügyfélszolgálatánál, így gondolom sok lehet a türelmetlen, ingerült ember, aki az adott ügyintézőn fogja ezt levezetni függetlenül attól hogy nem ő tehet róla
2022. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Ersténél dolgozom, maximálisan ajánlom. Korrekt cég és meg is fizeti a teljesítményt.
2022. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Melyikat választottad?

Én Vodánál vagyok, szeretem. Korrekt, a bérezés jó (alapbér + akár 100 rugó bónusz). Az ügyfelek sokszor tuskók de ki lehet bírni.

2022. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia 6-os, végül én is a Vodát választottam. Üdv kolléga! :D
2022. júl. 17. 10:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Üdv kolléga! 🙂

Te még most oktatáson vagy ugye? Ha gondolod írj rám.

2022. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!