Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a helyzet akkor ha valaki...

Mi a helyzet akkor ha valaki majdnem 20 évet dolgozott egy képzettséghez kötött munkakörben képzettség nélkül és ezt le is tudja igazolni? Mit szól ehhez a munkaerőpiac?

Figyelt kérdés

Hpgy dolgoztam 20 évet majdnem egy állásban minden papír nélkül, nettó törvénytelenül. de akkor is eltelt a 20 év bizonyíthatóan, igazolhatóan.


És elmennék ebbe a munkakörbe egy másik helyre ahol első kérdés végzettsége van? Nincs... hát akkor hogy dolgozhatott ebben 20 évet? hát így.... simliskedve de akkor is megvan a 20 év, igazolhatóan.


és nem az én simlim, mert nem én vettem fel és alkalmaztam magam 20 évig. ráadásul a 20 év alatt volt egynehány munkaügyi revízió és .... és ezek is elsiklottak az ügy felett. hogy miért az titok de annyit mondok az ellenőrök könnyen vakíthatóak borítékkal.


ehhez mit szól majd vajon egy új hely?


2022. júl. 3. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Azt szólja, hogy nem vesz fel.
2022. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és a tényleges tapasztalat az hogy papír ide vagy oda akkor is eltelt 20 év adott területen, nap mint nap ott dolgozva, az smafu?
2022. júl. 3. 17:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyod az alapítványi iskolát?
2022. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg a másik, üdv Balázska!


A kutyát nem érdekli, hogy egy igénytelen cégnél lehúztál 20 évet.

2022. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettség kellene és milyen pozícióhoz?
2022. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Feltehet, mint gyakornokot, ha te beiratkozol az adott végzést adó képzésre.
2022. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem vehet fel. Ennyi. Örülj, hogy még nem vágtak ki a meglévő helyedről. És 20 év alatt igazán lett volna időd megszerezni a megfelelő papirokat.
2022. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Zavaros az egész. Nézd meg a politikusokat. Előfeltétel a szakirányú képzettség ? Előfeltétel az egyetemi végzettség ? A Kádár-rendszerben a politikusok zömének eredeti végzettsége úgy volt feltüntetve, hogy "munkás". Ha valakinek megvan az adott munkakör betöltéséhez szükséges tudása és tapasztalata, akkor miért ne dolgozhatna ott ? Sok helyen persze nincs idő a kipróbálásra, ezért legegyszerűbb az iskolai papirokat nézni. Hogy milyen eredményt mutatnak a papirok, az senkit nem érdekel, de legalább adminisztratíve igazolható az alaposság.
2022. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbb helyen elfogadják a gyakorlatot.

Ahol nem, ott meg nem.

2022. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Hacsak nem orvos vagy, nem igazán érdekel senkit a végzettséged. Miért lenne illegális?
2022. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!