Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekkora bérigényt jelölnétek...

Mekkora bérigényt jelölnétek meg vezetői asszisztens munkakörben?

Figyelt kérdés
Nem Pest megyében, de azért nem is elszegényedett régióban. Idegen nyelv ismerete nem szükséges.
2022. júl. 6. 05:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Kávét főzöl meg telefont kapcsolat? Vagy annál többet ?
2022. júl. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Bruttó 500.
2022. júl. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es...sajnos ezt tapasztaltam másoktól is, hogy valamiért még mindig az a tudat él az enberekben, hogy egy asszisztensnek ez a dolga, pedig a gyakorlatban ez korántsem így van.

A feladatok:

- szerződések készítése, küldése vagy a szerződő fél fogadása és a szerződés megkötése...a szerződéseknél segít ugyan egy jogász, de sokszor tisztában sincs az aktuális idevonatkozó szabályokkal, úgyhogy helyette is lehet dolgozni...

- excel kimutatások készítése

- pályázatok írása

- minden, ami az irodaház működéséért felelős (kapcsolattartás és ügyintézés a takarító céggel, rágcsálóírtókkal, büfét működtető alvállalkozóval stb. Catering intézése, víz, étel rendelése, intézése stb pl. auditoknál és valóban, itt van a kávéfőzés és felszolgálás, amit annyira szeretnek lenézni, hogy a kollégák a csészét nem bírják maguk után kivinni a tárgyalóból)

- pénzügyi területen is be kell segíteni számlák ellenőrzésénél, visszaküldésénél

- biztosítások nyilvántartása, megkötése gépjárművekre, különböző helyszíni munkákra stb. (ebben segít egy alkusz)

- ha ellenőrzést kap a cég, hiánypótlás intézése, e-papíron való benyújtása

- alapvető titkári feladatok: iktatás elektronikusan és papír alapon is, kimenő/bejövő posta kezelése

- minden, ami lepattanó és a munkatársaknak nincs hozzá kedve és nem igényel speciális szakmai tudást (pl. tervrajz készítését csak tervezőnek adják ki, nyilván )

2022. júl. 6. 06:35
 4/12 A kérdező kommentje:
*emberekben
2022. júl. 6. 06:38
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
0
2022. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
300 nettó minimum
2022. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

500 bruttó szerintem is reális.


Hasonló munkaköröm van, nálunk alacsonyabb valamivel a fizetés, de sok a béren kívüli juttatás és évente 2 bónusz van, összességében nekem is 500 körülire jön ki.


Egyébként én is sokszor találkozom azzal a sztereotípiával, hogy az asszisztens kávét főz, meg fénymásolgat egész nap, illetve összekeverik az asszisztenst az adminisztrátorral.

Én is készítek szerződéseket, pályázatokat, nálunk fordítani is kell, adatszolgáltatásokat készíteni, projektelemzést végezni, controlling feladatokat ellátni, SAP-t használni. Messze nem "Gizike kávét főz" munkakör.

2022. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen munkáért ne akarj 133.000 forintnál többet kapni.
2022. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésből másolom be a válaszom:


"Szerintem cég és pozíció függő.

Nálunk pl az Asszisztensek a Managerek jobb kezei, kb helyettük dolgoznak, mert azt a workloadot, amit a Manager kap, nem bírja egyedül elvégezni, ezért kap maga mellé egy asszisztenst és esetleg egy internt. Ezek az asszisztensek bruttó 1-1.5 m körül keresnek, és a manager kb összes feladatát el tudják végezni, kivéve a személyes jelenlétet. (ezek persze nagyvállalati közép-felsővezetők, nem sima csoportvezetők).


A titkárnők viszont tényleg elég szaladj ide szaladj oda arcok. Nem nézem le őket, mert szükség van rájuk, nem hobbiból fizetik őket sem."


( https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f.. )


Az általad megadott feladatokra szerintem is reális az 500 bruttó, ha van érdemi tapasztalatod, több.

2022. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as: őszintén remélem, hogy nem vezető pozícióban vagy.
2022. júl. 6. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!