Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban dolgozok és félek...

Gyárban dolgozok és félek hogy a kapcsolatom rovására megy,mit tegyek?

Figyelt kérdés

most 20-39év kozottiekre véleményére lennék kiváncsi,hogy élitek meg hogy alig látjátok a párotokat? itt főképp az éjszakázásra gondolok mikor nem alaszotok együtt.


Ment már valakinek ez miatt tönkre a kapcsolata? (nem a féltékenység,megcsalás vezette gondolatokra gondolok) hanem hogy alig vagytok együtt és valamelyik fél többet szeretne veletek együtt lenni.


Mert nekem a kapcsolatom fontosabb mint a pénz.Akkor keresek másik munkahelyet kevesebb pénzért 8 órába.



2022. júl. 11. 17:16
 1/7 A kérdező kommentje:
20-30*
2022. júl. 11. 17:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Férjem nem gyárban dolgozik, hanem az atomerőműben. Több éjszakás műszakja van, mint délelőttös. De nincs gond ezzel.Amikor én hazaérek a melóból, ő már ébren van, így együtt töltjük az időt estig. Éjszaka meg alszom. Házasság előtt is így volt.
2022. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha már ennyitől tönkre megy hát....
2022. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező nyugodtan le pontozhatsz attól még ez így van. Hát ha eltart valaki vagy éppen neked bele fér hogy kevesebbet keress mert társ függő vagy arról sajnos senki nem tud tenni. Rengeteg pár kapcsolat van ahol az egyik fél dolgozik éjszaka de érdekes tudnak így is élni
2022. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

3 műszakról vagy csak éjszakázásról van szó? Utóbbi nem egészséges, de hozzá tud szokni a szervezeted legalább. Azzal azért lehet tervezni, mert állandó.


A 3 műszak más tészta. Nem feltétlen amiatt megy tönkre mert nem vagytok eleget együtt, hanem mert egy kifacsart, fáradt ..sz leszel egész nap, aki 16 óra alvások után is hulla. Hétvégén ki sem kelnél az ágyból, annyira szét vagy esve, ha szombaton is menni kell akkor véged.


A másik, hogy mondják egyesek, hogy "éjszaka úgyis alszom". Nem ez a gond, hanem amikor TE aludnál, akkor a másik ér rá, akkor szabad. Kelsz mondjuk 4-5 körül, teendőid vannak, van hogy menned kell ide-oda, bevásárolsz, kaját csinálsz, takarítasz, mosol, mondjuk az autódat tartod karban ha van és még millió apróság, szóval csinálod a hétköznapi dolgaidat és készülsz már az éjszakára is.


Ha tetszik a munka és bírod, a pénz is kell, akkor ne dobd el. Ha muszájból mész, utálod, akkor nézegess közben alternatívákat és amikor van lehetőséged, váltasz.

2022. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyárban jöttünk össze...

Már itthon vagyok a gyerekekkel, de nem töltünk kevesebb kevesebb időt együtt mintha máshol dolgozna. Éjszaka? Akkor sem alszunk együtt ha itthon van

2022. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát félig meddig, nagyjából váltó műszakban voltunk, aztán nehezebb volt mint egy távkapcsolat, persze felajánlottam hogy átmegyek az ő műszakjába, de hamarabb szakított, tehát ha úgy nézzük igen, részben, aztán fel is mondtam rá fél évre mert én magam is kiégtem teljesen.
2022. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!