Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek a gyári munkától?

Félek a gyári munkától?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem nézek le senkit emiatt, apám is közmunkás. Csak ahogy tapasztaltam, a gyárakban dolgozók általában a dohányzó, alkoholt ivó, nagyhangú emberek. Én meg egy ilyen félénk kis senki vagyok és félek attól, hogy mi történne ha elmennék gyárba dolgozni. Már lassan egy éve szenvedek a munkakereséssel és semmi más esélyt nem látok.


Alapból van szociális fóbiám, négy éve kezeltetem, régebben még a házból sem mertem kimenni. Most is zavar az emberek jelenléte, főleg a tizenéveseké, de ez már nem nagyon tartozik a témához.


Ha valaki ismer szótlan, csendes, félénk embert, esetleg férfit, aki gyárban dolgozik vagy esetleg ő maga ilyen személy, az kérem segítsen. A szüleim nem fognak örökké élni, én meg nem fogok tudni megélni abból hogy itthon rohadok.



2022. júl. 12. 05:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Egy gyárban dolgozom 9éve és cáfolom hogy dohányzó,alkoholista nagy emberek dolgoznak ott. Persze vannak ilyenek is. De nálunk csak kevés ilyen ember van.

És nem sem szeretem az embereket. De muszáj valamiből megélni. Legyél erős és ne ezzel foglalkozz.

2022. júl. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakmád? Lehet, hogy érdemesebb lenne valami olyat tanulni ami jobban illik a személyiségedhez. Egyébként szerintem gyárban sok csendes, introvertált személy dolgozik.
2022. júl. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem bántunk mi dohanyzo alkoholistak senkit nyugi😅
2022. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ja amitől félned kéne az nem a dohányzó alkoholisták, hanem ahogy megöli a lelkedet a gyári szalagmunka. Akik ott az igazi szarháziak és beléd állnak és megkeserítik ok nélkül az életed azok nem a dohányzóban vannak hanem műszakvezetők pihenőszobájában ücsörögnek
2022. júl. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nincs szakmám, csak érettségim sajnos.
2022. júl. 12. 07:12
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Három gyárban dolgoztam eddig.

Az első egyáltalán nem olyan volt, mint egy gyár, nem szalagon dolgoztam, paneleket építettünk. Volt, hogy egész nap a kutya sem nézett rám. Introvertált emberként nagyon szerettem.

A másodikban egy napot bírtam, egy koncentrációs táborban nem bántak úgy az emberekkel, mint ott. A művezető egy kis gyökér volt, láthatóan imádta a munkáját, mindenkit szarrá alázott.

A harmadikban vagyok jelenleg, kis kihagyással 11 éve. Szintén nem szalag munka. Külön épület, egyéni teljesítménybér, reggel megkapom a munkát, utána már csak akkor kell megszólalnom, ha mintát, javítást, próbát kell csinálnom. Amúgy ki sem veszem a fülest, a munkatársak felének a nevét sem tudom, pedig régi banda.

Mindenféle ember van egy gyárban, a hangulatot a művezető erősen meghatározza. Ha nagyon gyenge jellem, megtörténhet, hogy a frusztráltak rád szállnak, meg kell tanulni kezelni őket, de ha mozgolódsz egy kicsit, találhatsz olyan munkát, ami nem "öli meg a lelkedet", viszont teperni kell, az biztos.

2022. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon buta emberek dolgoznak ott, érdemes egy szakmát összekaparni tapasztalatból mondom. :)
2022. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj rám,később lehet bánni fogod!

De egyszer mondom el neked :

Be

ne

menj

a

gyárba

!


Wili?


Menjé máshová!

2022. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Férfi vagy nő vagy.?
2022. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy a középiskoláknál is megvolt az a hely, ahová a leggyengébbeket, életükkel kezdeni semmit nem tudókat, jobb jövőért küzdeni nem akarókat vették fel: gyűjtő, úgy a munka világában is van egy ehhez hasonló létesítmény: gyár.

Na, valami hasonlóra számíts.

2022. júl. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!