Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Köztisztviselőknek van esélye...

Köztisztviselőknek van esélye arra, hogy valamikor is emelik a fizetésüket? Miért nem jár nekik is emelés?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs emelés, még az inflációval sem.
2022. júl. 13. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A közszférában tűzoltás-jelleggel szoktak emelni vagy választások előtt. Vagyis amikor már akkora munkaerőhiány van, hogy a működésképtelenség jelei még hangos propagandával (pl. M1 Híradó) sem nyomhatók el.
2022. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rég emelték a munkaidőt, az nem elég?
2022. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

választások előtt semmi volt már nagyon régóta

vicc ami a bértáblában van

2022. júl. 13. 14:04
 4/7 A kérdező kommentje:
sem volt semmi... akart lenni
2022. júl. 13. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagy köztisztviselő? Van diplomád? A kit. elég széles sávot ad már, tulajdonképpen béralku van ott is.

Mikor én voltam, azért elég szép számban kaptunk jutalmat decemberben... volt olyan év hogy 4-500 ezer volt éves szinten a jutalom. Illetve a kafetéria 400-ra emelése sem volt rossz húzás. +van évente egyszer a gyerek után járó plusz lóvé is.

Pont tegnap hívtam egy volt kollégát hogy nem akar e váltani, jöhetne hozzánk, és mondta hogy nem éri meg neki váltani. 500 bruttóval hívtam...

2022. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor az szuper önkormányzat, csak kár h kevés az olyan, ahol annyit lehet keresni
2022. júl. 15. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem önkori, Kincstárnál voltam.
2022. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!