Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem könyvelték el a darabszámo...

Nem könyvelték el a darabszámomat mert kezdő vagyok?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem a gyárban és ma megcsináltam 200 valamennyi lemezt ami sok munka volt. Mikor el akartam könyvelni, nem találtam a lemez nevét. A kollegák sem találták. Így ma olyan mintha nem produkáltam volna semmit (kb 150 a 350-450 helyett)... Tuti fix hogy elkönyvelik olyan nincs hogy nem. Megkérdeztem hogy beírják-e holnapra, hátha addigra megjelenik a cikkszám a gépben, de azt mondták hogy nem. Szerintem átvágtak. Valaki egész műszakban herézett, gondolták nesze itt egy újonc, majd ő megcsinálja helyette a munkát, neki meg nem kell semmit. Elvileg csak péntektől kellett volna valódi munkát végeznem, addig csak lesni a többieket. Ezt sem értem, hogy engem miért raktak be már ma. Rendesen dolgoztam erre nem írják be. Szerintetek kib@sztak velem? Mert nagyon felidegesítettem magam hogy ilyen megtörténhet. Ha holnap is ez lesz, nem tudom hogy tehetek-e panaszt, mert próbaidőn vagyok és kib@sznak mint macskát sz@rni, ha egy rossz szót szólok.

2022. júl. 13. 15:29
A kérdező szavazást indított:
Átb@sztak de rendesen
Lehet ilyen könyvelési hiba (kifejtem lent hogyan)
20 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Ésmit csináljak? Semmit? Érdeklődjek a főnöknél vagy követeljem hogy könyveljék el holnap? És akkor nem kellene annyit csinálni. Én erre gondoltam. Utálom ezt a gerinctelen f@sszopó emberi gusztustalan viselkedést.
2022. júl. 13. 15:46
 2/7 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy most átvertek, vagy mi történt, de szerintem is kérd meg hogy könyveljék el minél hamarabb.
2022. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a főnököddel.

Azért van.

2022. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En sem ertem miert nem ott helyben a fonoknek mondod
2022. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es már lelépett addigra. Fél 2 után könyvelünk
2022. júl. 13. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha órabérben vagy nem mindegy mit könyvelnek el és kinek?
2022. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem mindegy. Nem mindegy mennyi darabszámot csinálsz és annak mennyi az ideje darabra számolva.


Végül megoldódott. Utólag is lehet könyvelni.

2022. júl. 14. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!