Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek áthelyeztethetem...

Szerintetek áthelyeztethetem magunk mellől ha elmondom mi történt?

Figyelt kérdés

Diákként dolgozom egy multinál az irodai részlegen, és én, meg egy másik diák, kettő régebb óta itt dolgozóval nagyon jóban lettünk, és folyamatosan megy a sztorizgatás, beszélgetés közöttünk, és eddig nem zavart senkit.


Viszont tegnap az egyik itt dolgozó srác egyszer csak felállt, és odajött, és azt mondta nekünk, hogy nem tudnánk-e már befogni a pofánkat, mert senki nem kíváncsi a magánéletünkre, meg az idióta sztorijainkra, és ha tovább pofáztok, én azonnali hatállyal felmondok.


Egyrészt szerintem eléggé durva volt, lehetett volna normálisabban is közölni, másrészt szerintetek ha elmeséljük ezt a felettesünknek, akkor van esélye, hogy átrakják valahova? Mert eléggé hangulatromboló.


2022. júl. 14. 08:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja mondani a főnök hogy igaza van, dolgozni kell, nem sztorizgatni
2022. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, hagyd a másikat dolgozni
2022. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem zavart eddig senkit?
2022. júl. 14. 08:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Téged fognak átrakni:)
2022. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Maximum minket, mert mi összetartunk ;)
2022. júl. 14. 08:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Van akit zavar, van akit nem, ez ilyen
2022. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Fel kell még nőnöd ehhez a munka dologhoz. Egyelőre te vagy az, aki vakon van a munkahelyi illemmel.
2022. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem én felnőttem, mutass egy munkahelyet ahol síri csend van!
2022. júl. 14. 08:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki így megy oda hozzátok, az azt jelenti, hogy eddig is zavart mindenkit amit csináltok, csak már kellően elege lett belőletek. Munkahelyre dolgozni járnak az emberek és vannak olyan munkák, amiket nem lehet rutinból csinálni és nagyon zavaró tud lenni, ha folyton beszélgetnek körülötted.

Ha beszélgetni akartok akkor menjetek le kávézni. Ha meg alig dolgoztok és nem hagyjátok a többieket dolgozni, akkor nem áthelyezés, hanem kirúgás a valószínűbb (és nektek, nem a régóta ott dolgozóknak)

2022. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyre dolgozni jár az ember (dolgozni meg mindenki - aki nem multimilliárdos, vagy eltartott - pénzért dolgozik). A bratyizást, jópofizást, csevegést meg mindenki végezze a munkaidején kívül (a munkaideje után, meg hétvégén, meg a szabadsága idején) a kocsmában, kávézóban, cukrászdában, bárhol. Pont.
2022. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!