Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemi ösztöndíj Japánba?

Egyetemi ösztöndíj Japánba?

Figyelt kérdés

"- Ösztöndíj első egyetemi diploma megszerzésére (Magyarországon 1992 óta) Már lezárult pályázat

17-24 év közötti fiatalok számára meghirdetett, négyéves egyetemi képzésre szóló ösztöndíj. Az egyetemi képzés megkezdése előtt a diákok egyéves, elsősorban japán nyelvi felkészítő tanfolyamon vesznek részt (a Tokiói Idegen Nyelvek Egyetemének vagy az Oszakai Idegen Nyelvek Egyetemének Külföldi Diákok Japán Nyelvi Oktatóközpontjában). A képzés teljes időtartama 5 év (az orvosi, fogorvosi, illetve állatorvosi képzés esetében 7 év). Abban az esetben, ha az alap- vagy posztgraduális képzés után valaki felvételt nyer magasabb szintű képzésre, az ösztöndíj időtartama pályázati úton meghosszabbítható." Ezt a M.O-i Japán Nagykövetség honlapján találtam. A kérdésem az, hogyha én pszichológiát szeretnék tanulni kint, arra van lehetőség? (3+2 év, plusz 2-3 év szakképzés) Egyébként még ez tőlem viszonylag messze van, de nagyon érdekel, ugyanis ha ez nem jön össze, nem tudom mit tudok csinálni a jövőmmel..


2022. júl. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez nem jön össze, akkor tanulsz pszichológiát Magyarországon...
2022. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem így értettem :D Ha ez megnyugtat, mindenképp Japánba szeretnék menni, a pszichológia pedig az álmom. ezt összekötve gondoltam... Ha nem jön össze, valószínűleg megpróbálok igényelni majd working holiday vízumot, csak akkor nem lesz egyetemi végzettségem... És azért nem mindegy. Egyébként a kérdésre keresem a választ, nem egy idegességből leírt utolsó pár szóra.. Köszönöm!
2022. júl. 14. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Animefan pszichológus akar lenni. Esélyed nincs.
2022. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallod ezt konkrétan bárhol máshol érdemesebb lenne megkerdezi, mint itt. Max pár ember van az országban akiket érint a kérdés, a többieknej meg nem csak hogy fingjuk nincs a dologról, de vöröset látnak az irigységtől, szóval csak kiosztanak (mint ahogy láthattad).


Kutatómunkát te is tudsz végezni, vagy esetleg vedd fel a kapcsolatot azokkal akik ezt az ösztöndíj programot intézik.

2022. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd fel a kapcsolatot a szervezőkkel.

Remélem sikerül :)

2022. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!