Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka sztriptíztáncosként ma...

Munka sztriptíztáncosként ma Budapesten?

Figyelt kérdés

Eljött az életemben az a pont, hogy nem tudom, hogyan tovább. Fiatal lány vagyok és jogász, de nem akarok a szakmában dolgozni és anyagilag más szakmában sem látok lehetőséget arra, hogy kifizessek például egy albérletet és magamra is költeni tudjak. Érdekel a tánc, a mozgás, így kerestem ilyen képzéseket, de úgy látom, hogy felnőttként már nem igazán lehet ezt művelni hivatásszerűen és munkakent, hiába szeretném, hiszen 4-5 éves kortól tanulva van erre esély. Mikor keresgéltem, akkor hozott fel egy táncos munka lehetőséget az internet, megörültem, de ahogy rámentem, láttam, hogy ez bizony egy privát budapesti klubban lenne “táncos” lehetőség. Tudom magamról, hogy félek az ilyen dolgoktól és nagyon messze all tőlem ez az életvitel, viszont táncolni szeretek és bár nem vagyok k-ás, olyan jelenség vagyok, hogy szerintem rögtön felvennének, mert mindig dicsérnek, néznek az utcán is és mindenki szépnek, dekoratívnak tart, így egy pillanatra elgondolkodtam. Bár fogalmam sincs, hogy tudnék elszámolni magammal vagy a környezetemben bárkivel…

Valaki dolgozott ilyen helyen, esetleg tud bővebb infót erről, hogy biztonságos-e? Vigyáznak a lányokra? Ha kikötöm szerződésben, hogy egyéb dolgokat nem vállalok, csak táncot, lehetséges? Semmit nem tudok erről a világról és az éjszakai életről, de úgy érzem, hogy a fizetés jobb lenne, mint egy átlag irodai rabszolga munkakörben.



2022. júl. 16. 16:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%

Én nem dolgoztam soha ilyenbe, nem az én világom, így nem is fogok soha mégcsak elgondolkozni se rajta. Te is azt mondod nem a te világod, aha :D

Egyébként szerintem táncon kívül más szolgáltatást nem kell nyújtanod, ha nem akarsz. Nyilván az sem a te világod :DD kis cuki

2022. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%

Menthetetlen vagy és romlott lelkületű. Nem kell elszámolnod senkivel, de majd ha a kutya nem néz rád, megbélyegeznek és a pénz is elfogy, beüt a végső óra, akkor olyan lelkiismeret-furdalás fog gyötörni, hogy abba megpusztulsz.

Nem vagy kvás áááá nem! Csak a nagy semmiben riszálni fogod magad másik száz romlott beteg lelkületű szeme láttára.

De te tudod.

2022. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%
Ha félsz tőle, ne próbáld ki.
2022. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
Jogász ennyi ésszel. De édes. Bruhaha
2022. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
13%
Feleslegesen seggeltel gratulálok. Dolgozni meg nem akarsz, csak a risza.
2022. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
Manapság a hasonló érdeklődésű fiatal lányok nem sugardaddy-t szoktak keresni?
2022. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, én lehet, tudnék neked segíteni, tanácsot adni a témában. Írj, ha érdekel.
2022. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%

Szia,

Hidd el volt tapasztalatom ebben és ha ez megfordult a fejedben és nem csak átmenetileg akkor valamiért nagyon le csúszott az önbecsülésed.

Tudom,hogy te azt írtad a pénz miatt. Álltalában a legtöbb lány ezt mondja. De ezzel csak nyugtatod magad ami egyébként teljesen rendben van ilyenkor. Több pénzed másképp is lehet igaz,hogy áldozatokat kell hozni érte és felül kell vizsgálnod az igényeidet .

Valami történt ,hogy most ezen gondolkozol?

Magyarországon nem könnyű ez tény. Ebben a "szakmában " nem lesz olyan,hogy te csak ennyit vállasz és kész , még ha most azt is gondolod,hogy de neked az a pénz elég lesz. Nem, nem lesz elég és ha már ott vagy benne akkor miért ne csinálhatnál valami mást is több pénzért? Gondold át a saját magaddal való viszonyodat , és kérdezd meg saját magadtól megéri-e és mit adsz azért a pénzért amt te most jónak látsz.

2022. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Szia utolsó, köszönöm a normális választ :)

Most először fordult meg a fejemben és lehet, hogy naiv vagyok, de úgy gondoltam, hogy csak táncolnék és a tánc részét élvezném, tényleg nem gondoltam jobban bele, de biztos vagyok benne, hogy igazad van és nem lehet itt megállni. Kicsit szégyellem magam, mert rendes lánynak tartom magam és ennek megfelelő életet éltem mindig is, még ha itt ezt senki nem is hiszi el (nem is dolgom, hogy bizonygassam) de van úgy érzem egy másik oldalam is, aki nem szeretne ugyanolyan unalmas és hétköznapi munkát csinálni, mint mindenki más és ezért fordult meg a fejemben, plusz tényleg úgy érzem, nehéz most a jelenlegi helyzetben reális fizetésért olyan munkát találni, ami jó és élvezetes is. Nekem a jog túl egysíkú. De igazad van, azokban amiket írtál, éppen ezért biztos nem fogom ezt meglépni, csak szerettem volna kicsit tájékozódni. Tényleg felül kell vizsgálnom magam, de nem tudom mit akarok és mi érné meg, nem szeretnék rosszul járni olyan értelemben, hogy elpazarolom magam és egy munkaadó húz le rólam ezer bőrt, én pedig nem élhetek olyan életet annyi pénzzel, amilyet akarok. Elegem van ebből a kilátástalanságból a legszebb húszas éveimben, csak szeretnék hatékony lenni és a saját érdekeimet nézni, magamnak élni elfogadható anyagi körülmények között.

2022. júl. 16. 17:41
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondold újra az életed.

Ha idemész táncosnak, az is egy életpálya, de akkor 30 évesen leszel a csúcson, utána lefelé megy, és addig is gyomor kell hozzá (az egyebeken kívül).

Míg jogászként az eleje lesz nagyon nehéz, utána egyre jobb.

VAGY: tanulj mást. Még megteheted.

2022. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!