Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akar valamit?Érez irántam...

Most akar valamit?Érez irántam többet?

Figyelt kérdés
Egyik kolléganőm,akivel a munkahelyen csak kizárólag ő vele beszélgetek,heten leallitott es beszelgettunk vele par szot.Rairt az egyik munkatarsam,hogy mit akartam tole,es egybol feltekenykedtek,hogy velem leall beszelgetni,tobbiekkel meg enm.Kolleganom visszairt neki hogy engem szeret.Kollegnaom mondta nekem,hogy mindenkinek max koszon,kizarolag velem beszelget,meg direkt masok elott is.Szerintetek erez irantam tobbet vagy tetszek neki?
2022. júl. 17. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szimpatikus vagy neki. Én is zömében 1 kollégával beszélgetek bent és munkaidő után is néha. Nem érzek iránta semmit, nagyon kedvelem mint embert de ennyi.


Persze lehet az is, hogy tetszel neki, de ez majd idővel úgyis kiderül. Ha érdekel, akkor pár beszélgetés után kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve munkaidő után is csinálni valamit veled.

2022. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!