Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógyszertári asszisztens...

Gyógyszertári asszisztens manapság mennyit keres havonta kezdőként, illetve később is akár?

Figyelt kérdés

E irányba tervezek továbbtanulni.

Ezen a területen milyen a munka?

A fizetés mennyi havonta? Mik ennek a munkának az előnyei? Miért érdemes, illetve esetleg nem érdemes ebben a munkakörben dolgozni? Minden tapasztalat érdekel.



2022. júl. 20. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
van ismerősöm, aki még nem végzett a sulival, így keres kb 300 at, utána még többet fog. és ez egy rohadt csóró környék vidéken, szar fizetésekkel.
2022. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Intézetiben nagyon keveset, csak kicsivel több, mint a garantált minimálbért (és itt ugye emelés se várható a tapasztalattal). Közforgalmúnál olyanról tudok csak, aki már tapasztalt szakasszisztens volt, hogy 400 körül keresett a fővárosban egy jól menő patikában. Ha jól tudsz emberekkel bánni/jól tudod őket kezelni, akkor ideális szakma lehet, alap kézügyesség nem árt a magisztrális gyógyszerek készítéséhez (de vannak olyan patikák, ahol nem vállalnak magizást). Közforgalmú patikánál a legtöbb helyen szombaton is nyitva tartanak, bár nyilván nem minden szombatra téged raknának be, de azért akad olyan is, ahol nincs szombatozás, intézetiben szintén nincs. Még gyógyszergyárban és biotékákban is lehet ezzel a végzettséggel dolgozni.
2022. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cameroon ***** válasza:
100%
Én 206 ot keresek gyógyszertári szakasszisztensként vas megyében. Egyáltalán nincs megfizetve ezt 8 általánossal bármelyik boltban megadják ráadásul az asszisztens csak egy asszisztens és baromi unalmas is 8 órában .én nem ajánlanám
2022. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cameroon ***** válasza:
Bocsi nem szakasszisztens hanem asszisztens vagyok.
2022. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cameroon ***** válasza:
Férfi asszisztens vagyok 10 hónapja dolgozom egy szhelyi patikában ha van kérdésed még válaszolok
2022. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: azóta nincs meg a szakasszisztensid , mert úgy elvileg sokkal többet tudsz keresni
jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!