Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek szóljak, hogy...

Szerintetek szóljak, hogy beteg vagyok, vagy menjek el az interjúra?

Figyelt kérdés

Holnap mennék állásinterjúra, de reggel óta fáj a torkom és egy pár órája mintha kicsit nehezebben kapnék levegőt. Félek, hogy covidos lettem, de mondjuk az is lehet, hogy csak megfáztam, mert mostanában olyan hűvös volt reggelente és lehet, negatív véleménnyel lesznek rólam, hogy egy kis nátha miatt lemondom az interjút. Mostanában mintha el is tűnt volna a covid, szóval attól tartok, hülyének néznének, ha "kitalálnám", hogy lehet, elkaptam, amikor már hónapok óta szinte nem is hallani róla.

Szerintetek próbáljam meg elhalasztani az interjút? Nem lesz belőle baj?


2022. júl. 21. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj előtte gyorstesztet reggel, ha belefér az idődbe és nem nagyon korán mész.
2022. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy korán reggel kéne indulnom, meg nincs is itthon gyors tesztünk. Orvosnál tudnék csak csináltatni, de holnap pont nem is rendel :| Na mindegy, szerintem felhívom reggel őket, hogy inkább így nem mennék be.
2022. júl. 21. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes patikában vegyél egy tesztet!
2022. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!