Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmélet kérdés! Ha lehetséges...

Elmélet kérdés! Ha lehetséges lenne választani, választanál-e kevesebb órás munkahetet?

Figyelt kérdés

Hogy mondjuk naponta csak 6 órát kéne dolgozni, vagy csak heti 4 vagy 3napot kéne dolgozni?

Mennyire megterhelő neked a magánéleted mellett ennyi órát dolgozni?


2022. júl. 24. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Naná! Ez most komolyan kérdés? Már rég ideje lenne ennek! Ki nem választaná....?!
Nekem is sz@r a heti 40 óra, szenvedek mint a kutya, de eddig is így volt. Törődj bele, ilyen az élet.
Eddig is 40 óra volt, és működött, miért nem jó így?
Régen volt, amikor még szombaton is dolgoztak! Az kéne ide, majd akkor megtanulod, hogy...blablaxyz!@$....
32 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó variációból kihagytam hogy "Az kéne ide, meg kimenni a földre kapálni!"
2022. júl. 24. 11:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanannyi maradna a fizetésem, mint most, szívesen választanék rövidebb munkanapokat vagy munkahetet.
2022. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A 6 órát mindenképp támogatnám. A 8 órás munkaidőmből úgyis ennyi kb az érdemi munka.
2022. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesebb nem is lehet, de azt meg lehetne oldani, hogy csak heti 4 nap, 10 órában dolgoznánk és 3 nap szigorúan szabad ..
2022. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt az utolsót támogatnám

Sokkal könnyebb még 2 órát ráhúzni, mint +1 napra bemenni

2022. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az érdemi munka mindig változó és én osztom be rugalmasan, hogy mikor mennyit dolgozok (Home Office-ból), viszont olyan még sosem volt, hogy 8 órát kelljen dolgoznom egy nap, de hivatalosan 8 órára vagyok bejelentve és a béremet is ez alapján kapom.


Én nem örülnék neki ha ez változna, mert 6 órás munkanapokkal is ugyanannyi lenne a munkám és könnyedén megesik, hogy a bérem nem emelkedne ilyen dinamikus mértékben, mint jelenleg, hiszen akkor nagyon magas értékre jönne ki az órabérem.

2022. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint olyan kérdés, ahol kódolva van a jó válasz. Olyan opció miért nincs ami nem sugallja azt, hogy rossz a 40 órás munkahét?

Egyébként én nem, eleve nem olyan terület, ahol lehetne csökkenteni, másrészt sokkal fontosabb a rugalmas és távoli munkavégzés nekem, mint az órák száma.

2022. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt támogatnám hogy ha nincs feladat akkor ne kelljen benn ro****hadni az irodában a semmire, hanem HAZA LEHESSEN MENNI.
2022. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Igen, ez tök jó lenne egyébként. Csak amikor jön, hogy oké, monitorozzuk, ki mit csinál munkaidőben. (Lehetőleg szoftveresen másodperc alapon akár) Akkor egyből nem olyan fontos hazamenni, ha nincs munka :D
2022. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

“Mennyire megterhelő neked a magánéleted mellett ennyi órát dolgozni?”

Nincs magánéletem, és szeretek dolgozni, ebben teljesedem ki, úgyhogy nem dolgoznék kevesebbet. :D

2022. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!