Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gyerekes lenne ha...

Nagyon gyerekes lenne ha vissza adnám a cuccait? Az egyik kollegámmal elég jóban voltunk de egy ideje már nem érzem jó magam a társaságában. Pár napja nagyon csúnyán meg is bántott.

Figyelt kérdés
Korábban adtunk egymásnak pár holmit ajándékba. Nem értékes dolgokról van szó. Csak pár olyan apróság amire az egyikünknek szüksége volt a másikunknak meg pont nem kellett. Annyira nyomasztanak a történtek, hogy nem igazán szeretnék vele többet beszélni. A cuccaira is rossz ránézni. Legszívesebben visszavinném neki és ezzel lezárnám a történteket. Hülyén érzem magam, hogy használom őket miközben borsózik a hátam attól aki adta. Megkönnyebbülés lenne. De valahol elég dedósnak is érzem. Nem tudom mit csináljak fáj a hasam ha rá gondolok olyan nyomasztó érzés. :(
2022. júl. 24. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amivel ennyire megbántott?
2022. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az mindegy. :(
2022. júl. 24. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne add vissza. Jol erzed, dedos dolog. Ezek szerint o eszre se vette h megbántott? Szerintem szimplán engedd el a dolgot. Nem muszaj hasznalnod a cuccait. Tedd el egy fiokba, es ennyi.
2022. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megkérdezte másnap. Mondtam hogy rosszul esett. Elnézést kért, hogy nem volt szándékos. De nem lett jobb tőle.

Jó ötlet. Beteszem egy zacskóba és elsűlyesztem a szekrény mélyére őket. Hátha jobban érzem utána magam.

2022. júl. 24. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer adtam ajándékot munkatársnak, ő is nekem, pár héttel rá összevesztünk, nem békültünk ki, a mai napig nem kerestük egymást azzal, hogy visszaadjuk az ajándékokat, elvégre onnantól, hogy átvette az ő tulajdona lett és vica versa. Nem a szerelme voltam hogy vissza kelljen adnia, mert rám emlékezteti.
2022. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ezért akarnám visszaadni. Hanem mert lekötelezve érezem magam a dolgok miatt. És egy jelzés is lenne hogy ne keressen többet magán jelleggű dolgokkal. Bár én több dolgot adtam neki és azokat egyáltalán nem várom vissza. Szóval lehet hülyeség az egész és csak azért jutott az eszembe mert kínlódom meg ezen a dolgon. Félek meg akarja majd beszélni én meg nem akarom. Szeretném ha békén hagyna. :(
2022. júl. 24. 23:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Más jeleket is adhatsz, hogy ne keressen, mondjuk, ha keresne, elutasítod. Szerintem ez inkább csak valami módja lenne neked, hogy mégjobbam éreztethesd vele, hogy megbántott. Ezt nem bántásból írom, ez csak egy megállapítás.
2022. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem. Inkább arra lenne egyértelmű jel, hogy ne jöjjön a közelembe. De már rájöttem, hogy hülye ötlet volt.
2022. júl. 25. 01:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele ,ne keresd a társaságát ennyi.Ebből kapcsolni fog hogy nem vagy rá kíváncsi.Ha nem akkor megmondod neki szépen.

Cuccokat amiket kaptál vagy kidobod vagy ha sajnálod Máltai Szeretetszolgálat is szívesen venné bár nem tudom milyen dolgokról van szó vagy amit valaki írt az is jó ötlet tehát hogy elrakod hogy ne is lásd és mikor lecsillapodsz akkor használod de vehetsz is mikor van rá pénzed.

Szépen úgy lehet megmondani hogy nem tartassz igényt a társaságára hogy megmondod neki hogy megbántódtál és nem tehetsz róla de már úgy nézni mint előtte,ezért ne legyen harag de ez van.Ha rosszul reagál le kell xarni hisz nem vagy köteles vele barátkozni ha nem akarsz.Felnőtt emberként hadd döntsd már el kivel foglalkozol és kivel nem.

2022. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudsz úgy ránézni mint előtte akart lenni
2022. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!