Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörök léteznek...

Milyen munkakörök léteznek amik ehhez hasonlóak?

Figyelt kérdés

3 hétig dolgoztam gyerektáborokban. Imádtam. Nem csak azt, hogy a gyerekekkel kellett foglalkozni (az a része is jó volt, sokat játszottam velük), hanem azt is, hogy egész nap kint voltam a természetben és ott dolgoztam. Rendesen elszomorított mikor vissza kellett jönnöm a bezártságba melózni, és 3 hét kinti munka után egyenesen rossz ,,bezárva" lenni. Sokkal jobban passzolt hozzám az a meló, még úgy is, hogy fizikai munka is volt benne, és nem is kevés. (Lány vagyok)

Még keresgélem a nekem legmegfelelőbb állást -persze nem ugrálok munkáról munkára-, de úgy érzem valami ilyesmi lenne amit szeretnék csinálni. Táboroztatás. Csak ugye az télen nincs. Ha valakinek van valami ötlete viszont hogy milyen munka lenne ami esetleg nekem megfelelne, vagy milyen irányba érdemes tanulnom nagyon megköszönném!



2022. júl. 27. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A táboroztatás kifejezetten idénymunka, ezt jól látod.

Talán az óvónő áll hozzá viszonylag közel, mert a gyerekekkel jó idő esetén mindig ki lehet (kell) menni szabadba. És persze, mert az óvodások tündéri aranyosak. :-)

Ugyanakkor itt is megvannak az árnyoldalak: sok értelmetlen (jogszabály által előírt) adminisztráció, portfólió írás és egyéb marhaságok. Sokaknak ettől megy el a kedve az óvónői pályától, pedig gyerekekkel szeretnek foglalkozni.

2022. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Animátor játszóházakban hasonló
2022. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mezőgazdaság
2022. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A mezőgazdaságon én is gondolkoztam, esetleg egy saját vállalkozáson, állattenyésztésen. Abba mennyire érdemes belefogni szerintetek?
2022. júl. 27. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Milyen végzettséged és tőkéd van hozzá?


#3

2022. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulni szeretnél, szerintem jó opció a közösségszervezés szak, országszerte több egyetemen is van.
2022. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!