Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt olyan huszonévesek...

Vannak itt olyan huszonévesek akiket folyamatosan csesztetnek, hogy miért nem dolgoznak? Hogy lehet kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan csak a beszólás, megvetés, lenézés, de segíteni senki sem tud.

Egyre jobban szorongok, sokszor depressziós hangulatom van.


24f



2022. júl. 28. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Engem egy időben csesztettek miatta, azóta sikerült elhelyezkednem. Te keresel munkát?
2022. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Keress valami részmunkaidőset kezdésnek 4-6 órában pl.
2022. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Munka közvetítő cégeknél is érdemes jelentkezni.
2022. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem csesztettek miatta, mert ha nem is dolgoztam épp, nyomós okom volt rá (tanultam).
2022. júl. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Engem úgy mond csesztettek. De 25 éves koromig a belső életemmel foglalkoztam, ha már más addig nem, és egyedül kellett, szóval nem igazán érdekelt. Utána, mikor éreztem, hogy akkor vagyok harmónikus ha az anyagi életemmel is elkezdek foglalkozni, elkezdtem melózni. Azóta nem csesztetnek.
2022. júl. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Folyamatosan csesztettek úgyhogy elköltöztem.

HO ból dolgozom ami rokonok szemében csak egész napos ücsörgés és nem akarták megérteni, hogy itt munka folyik.

2022. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!