Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felhívtam a volt főnökömet,hog...

Felhívtam a volt főnökömet,hogy szeretnék vissza menni dolgozni(én hagytam ott bizonyos okok miatt).Azt mondta most jelenleg van egy lány akit felvett helyettem.Másnap hív a főnök,hogy elküldte azt a lányt és,hogy mehetek dolgozni.Miért küldte el?

Figyelt kérdés
.Én kb 3 hónapja mondtam fel a munkahelyemen.Utánam rögtön fel is vette dolgozni azt a lányt a főnök.A többi kollégáktól tudom,hogy nagyon jól dolgozott az a lány és a főnök is meg volt vele elégedve.Kérdeztem a főnököm ez is,hogy miért küldte el azt a lányt?Azt felelte,hogy ne érdekeljen,ne kiváncsiskodjak.

2022. júl. 29. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván elégedett volt a munkáddal.
2022. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen....de akit fel vett a helyemre az is nagyon jó volt.
2022. júl. 29. 16:21
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Okok:

lehet, hogy többször annyit/jóval többet kért bérigényileg (vagy cafeteria igényeket támasztott, vagy céges kocsit, céges telefont kért, urambocsá még azt is megszabta, hogy iPhonehoz szokott...) Ha valaki szorult helyzetben van és nincs 1000 olcsóbb alternatíva, aki azonnal tud kezdeni, akkor jobb híján megbecsüli, ami épp van. (És akkor ott épp az a lány volt.)


Közben lecsillapodtak a dolgok, elment a vihar, megoldódott az a gond, amire instant kellett valakit (és mit ad isten, épp ez a lány volt ott akkor éppen) azonnal felvenni, most gondolom kirúgta (kirúgná) a lányt páros lábbal (persze nem szó szerint), és visszavenne téged.


Ennyi. Nem kell ebbe sokkal többet belelátni. A munkahelyen az ember lelke, a gondjai, a problémái, a magánélete, stb. senkit nem érdekel. Ami érdekes, az az, hogy elvégzed-e, amire kérnek (és milyen minőségben: jóbanm elfogadhatóban, rosszban, vagy minősíthetetlenben), vagy nem. Ha nem végzed el, vagy rosszul (vagy nagyon rosszul), vagy jól, csak épp van, aki jobban (vagy ugyanúgy, csak olcsóbban, és képbe kerül az illető), akkor te simán lehet, hogy ki vagy rúgva. Ennyi.

2022. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fizetés emelést is kaptam a főnöktől miután visszatértem.
2022. júl. 29. 16:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A te binád nedvesebb.
2022. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
te ügyesebben fejsz
2022. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Te szebben játszol oboán.
2022. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez aztán az értelmes válaszok.de azért köszönöm!
2022. júl. 29. 18:20
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mennék vissza egy ilyen főnök kezei alá. Lehet, hogy egyszer akad valaki, aki nálad is valamivel kevesebbet kér. És akkor majd téged is olyan hirtelen rúg ki, mint ezt a csajt.

A másik verzió, hogy esetleg akart a csajtól "külön szolgáltatás"-t, és az elutasította, és ezért rúgta ki. Ez sokmindent elárul a főnök jellemétől, tehat megint csak nem mennék vissza.

Vagyis semmiképp.

2022. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
jellemétől=jelleméről
2022. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!