Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kurvák gazdagok??

A kurvák gazdagok??

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen, jóval többet keresnek az átlag dolgozóknál.
2022. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Tekintve, hogy 99%-uk cigány, esélyesen csurran-cseppen valami a lopott alumíniumból.
2022. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem szegények az biztos.

Társadalom középrétegét képviselik.

Ahova járok edzeni ide tehetősebb emberek járnak, van köztük pár ilyen lány, aki ezt csinálja, némelyik nem is annyira titkolja, de bmw kabrió, erkélyes lakás, luxusnyaralgatások mindig vannak nekik.

2022. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Elverik a pénzt
2022. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Méghozzá k.rva gazdagok!
2022. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Elbasszák a pénzt. A legtöbb nem az esze miatt van ott, gondolhatod hogy bánik a pénzel. Persze vannak kivételek, az igényesebbek között.
2022. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Előre k*rvák, gengszterek! 😁
2022. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Melyik prostituáltakra gondolunk?


Mert hogy én azt látom, hogy amik online oldalakon vannak, attól egy sarki kocsmában jobbakat lehet találni. Egy-kettő olyan, hogy ha nekem fizetne sem próbálnám ki, nem hogy fordítva.


Ellenben vannak olyan 10/10 fullos, edzett csajok, akik tuti, hogy milliókat keresnek. Plusz a legtöbbnek viszonylag fix ügyfélköre van.


Fogalmam nincs mennyi egy aktus, de ha csak 30 ezerrel számolok, napi egy dugás heti 5 nap, az 20 dugás / hónap és 600 ezer Forint.


Ha napi 2-3 dugást vállal, ami azért még mindig nem sok, akkor 1,5-2 millió Forint.

2022. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Amsterdamban, a kirakatokban, általában 50 eurót kérnek negyedóráért, 100 eurót félóráért. És úgy heti minimum 10 kuncsaft megvan a legcsúnyábbaknak is.
2022. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Shaddark ***** válasza:
84%

Szerintem vannak kategóriák itt is.

Youtubon láttam régebben ilyen videót róluk, mondjuk lehet hogy manapság már nincs így, régebben néztem.

A szerint vannak akik az úton "strichelnek", ők szegények. A pénzt elveszik tőlük a futtatók, ők meg elkártyázzák.

vannak akik házban fogadnak vendégeket, ők a közép réteg. Ők már kb. a film szerint legalábbis egy egyetemet végzett átlagos keresetűvel azonosan keresnek.

És vannak akik ilyen házakban vannak, mondjuk azt hiszem ma már nincs ilyen magyarországon, külföldön van. Ott szintén szegények, mert a futtatók / madame tőlük is elszedi a pénzt (és útlevelet, meg ne szökjenek), inkább ilyen rabszolga táborok azok. Jellemzően ezek azok a helyek, ahová az elrabolt lányokat viszik. De Magyarban nem hallottam még ilyenről, Olasz, Német ... ilyeneket olvasok.

És az utolsó réteg, akik viszont gazdagok, és nem is kicsit.

Erről a Dubaj ügy kapcsán olvastam, ezeket Dubajba, Svájcba ... közvetítik ki. Mondjuk a cikkek alapján minimum elvárás egy szépség verseny díjazás ebbe a körbe...

Csak a közvetítők 2-3 millát kaptak lányonként egy cikk szerint.

Ha a felét le is vették tőlük, akkor is elég jó fizetés.

De ezekből nagyon kevés van, a legtöbb butuska, magát kihasználni hagyó, borzalmasan rossz környezetben felnövő szerencsétlen sorsú lányka.

2022. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!