Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok dolgozni, de...

Nem akarok dolgozni, de tanulni sem. De szeretek jól élni. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Gyenge vagyok és lusta. Nincs kitartásom semmiben amit muszájból kell csinálni, könnyen feladom. Tanulnom is muszáj lesz de nem akarom. Dolgozni meg még annyira sem akarok,mert érettségivel kitörölhetem és csak a legutolsó,legkoszosabb munkákat kapom majd. És még ha kapok is rendes munkát nem vagyok hajlandó minimálbérért dolgozni.Ezért kellene tanulni, hogy kényelmesebb ,jól fizető munkát kapjak. De ide is hatalmas akaraterő és kitartás kell ami nekem egy csöppet sincs meg. Vagy ráerőltetek magamra valamit,vagy csövesként végzem. Az idegeim tönkremennek mindenképp mert mindent akaratom ellenére kell csinálni. Mert MUSZÁJ. De viszont nem akarok spórolós életet sem élni. Gazdagon szeretek étkezni, utazni, bulikra járni. Imádom élvezni az életet de nincs kitartásom megdolgozni érte
2022. aug. 11. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Találj magadnak egy bolondot aki finanszírozza az igényeidet!
2022. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Meg kellene fogod egy olyan nőt mint Madonna. Jó életed lehetne.

Ahogy jellemezted magad egy jó nagy semmire kellő vagy, nem fogod vinni semmire és éhen döglesz. Fogj meg egy gazdag vén curv@t.

2022. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Kérdésedre válaszolva, Kérdező: vagy összeszeded magad, vagy csóró, esetleg konkrétan csöves leszel egész életedben.


Nem szeretsz leülni tanulni? Megértem.

Nem szeretsz dolgozni? Megértem.

De ha élhető életet akarsz, nincs más választásod. Tanulj és dolgozz, akkor lesz (valamennyi) pénzed.


Hajrázhatsz a lottófőnyereményre is, de ha javasolhatom, a helyedben nem állnék addig vívóállásban, amíg meg nem nyered.

2022. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Márpedig ez nem így működik, valamit valamiért. Mások se azért tanulnak annyit, mert annyira élvezik (főleg a vizsgákat), hanem mert ez kell a céljuk eléréséhez. Jó esetben persze olyat tanulnak, ami érdekli is őket, de akkor is vannak olyan részek, amit legszívesebben nem csinálnának, csak muszáj. Keress olyat, amit nem utálnál csinálni és amivel jól ellennél hosszabb távon is, majd gyűjtsd össze minden akaraterőd és vágj bele. Ha fel akarod adni, jusson eszedbe miért csinálod. Sokszor csak elkezdeni nehéz és ha már benne vagy, jóval könnyebb haladni. Csak van olyan, amihez értesz és más fizetne érte. Ezen indulj el.
2022. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd a kényszer rávisz, ez ennyire egyszerű...
2022. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Még mindig lehetsz bűnöző, ha nem zavar a kockázat...
2022. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Lépj be a Fideszbe, kis szerencsével elérheted amit szeretnél...
2022. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Röhej ez a sok kamu kérdés a gyakorin. Fizetésért csinálja valaki(valakik) vagy csak unatkozik?
2022. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha most össze kapod magad és eleget tanulsz és jó helyen fogod meg a munkát, bizonyos korodra már kb nem kell dolgoznod, csak ahhoz előtte tenned kell, de ha megteszed, utána tényleg gazdagon tudnál élni.
2022. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Keress lenzt a jobbyddal. Abban fejleszd magad profira.
2022. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!