Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha főnök leszel és érzed hogy...

Ha főnök leszel és érzed hogy a kollegáid ezért haragsznak rád és irigyek és lenéznek mert nem találnak alkalmasnak és ezt még éreztetik is akkor ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

#főnök #Új pozíció
2022. aug. 16. 05:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én lesz.rtam
2022. aug. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért irigyek mert Nem tartanak alkalmasnak hanem mert nem ők lettek a főnök.
2022. aug. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lenezhezhetnek de a főnök akkor is te vagy
2022. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz de ez a tudat valahogy nem nyugtat. Csak a barátaim és amíg nem volt ez a szituáció addig nagyon jól elvoltunk.
2022. aug. 16. 06:04
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Én profilból úgy nyitnék, hogy az a 2-3 ember, akiket eleve napiszinten utálok, leszámoltatnám. Direkt olyan munkát adnék nekik, hogy elmenjenek maguktól. Ha meg nem mennének olyan munkát adnék nekik, amikkel nincsenek a közelemben. Eleve van egy srác, aki nálunk úgy nyomul egy csajra, hogy zavaró látni. Nem fogja fel, hogy párja van, élete van. Eleve az ilyen rozzant elméjű emberrel nem tudnék mit kezdeni. Feltartja a másikat, mellette pszichopata is. Nem várnám meg míg megöli a csajt a parkolóban, ugyanis számos ilyet lehet látni. Inkább leszámoltatnám. Csak olyan embereket hagynék meg, akik tárgyi tudással rendelkeznek. Én a himihumi mellébeszélésnek magyarázkodásnak nem adok teret.
2022. aug. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem azért irigyek mert Nem tartanak alkalmasnak hanem mert nem ők lettek a főnök."


Honnan tudod? Mi van ha tényleg nem alkalmas?

2022. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

“ Honnan tudod? Mi van ha tényleg nem alkalmas?”


Tapasztalat. Az, hogy nem alkalmas, azt ne a proli munkatárs döntse már el, hanem aki kinevezte. Dunner-kruger effektus, aki nem ért hozzá, azt hiszi magáról hogy mennyire okos

2022. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha ők kezdték ezt a viselkedést ok nélkül, azért mert te főnök lettél, akkor szard le.


Biztos nem foglalkoznék egy percet se ilyen irigy, senkiházi emberekkel. Ezek csak lehúznak. Gondolhatnak és a hátad mögött mondhatnak amit akarnak, te vagy fölényben.

2022. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, valami gáz biztosan van, ha éreztetik.
2022. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!