Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Soknak számít, ha valaki 2-3...

Soknak számít, ha valaki 2-3 évente pozíciót vált?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12 éve pályán, és a következők szerint alakult a megoszlása a munkahelyeimnek: 4-2-2-3-1

Most kicsit félek, hogy job jumpernek tűnök majd. Könyveléssel foglalkoztam legtöbbrészt, és kis részt meg B2B, B2C jellegű munkáim voltak.

Most is könyvelő vagyok, de mérhetetlenül utálom, és már mindennap egy kínszenvedés nekem.

Mivel a B2B, B2C munkák tökre tetszettek, és joviális illetőleg, extrovertált viselkedésem van, próbálok sales, és KAM pozíciókban elhelyezkedni. De írtózatosan nehéz. Az elmúlt 3 hétben 30 pozira adtam be. Mindenhova külön motivációs levél, és 1 helyről írtak vissza, hogy visszautasítottak. És kínomban beadtam pár vevőszolgálatos állásra, hogy legalább elkerüljek innen. Amúgy nem rossz cég, ahol vagyok és a kollégáim is tök jók, de én magam érzem, hogy nem ez a beállítódás vagyok. Borzasztó, mert vagy 2-3 évet eljátszottam a mérleg megszerzésével is, és mindhiába.

Ki mit csinálna? Kicsit félek, ha azért nem hívnak, mert job jumper vagyok. Köszi a tanácsokat.



#vevőszolgálat #job jumper
2022. aug. 22. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Ma már nem gond.
2022. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!