Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkatársakkal dolgozol...

Milyen munkatársakkal dolgozol együtt?

Figyelt kérdés

#munkahely #főnök #kolléga #vezetőség #munkahelyi társaság #munkahelyi csapat
2022. aug. 23. 21:31
A kérdező szavazást indított:
kedvesek, segítőkészek, csapatjátékosok
kibeszélik egymást, sokat pletykálnak felesleges dolgokról, erőltetett, felszínes beszélgetések, klikkesedés van
lelkiismeretesen elvégzik a saját feladatuk, nem várják el, hogy helyettük dolgozz, nem hárítják át másra, ha hibáznak
utálnak ott dolgozni, állandóan panaszkodnak, és ezt a negatívitást átadják neked is
vegyes: vannak akik utálnak ott dolgozni, csak a pénz miatt csinálják, de vannak akik nem
az emberek boldogok, szívesen dolgoznak ott, segítenek egymásnak kihasználás nélkül, olyan mint egy család
rafinált, sunyi emberek, feszültek, és mindenki csak saját érdekét nézi
egyéb (kifejtem kommentben)
sajt
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

🧀


Egyébként első. 😊

2022. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Olyan mint egy nagy csalad 😊 penz van boven es mindenki hasonlo ember igy nincs konfliktus. Nagyon szelektaljuk h kiket fogadunk be
2022. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Több munkahelyem van takarítóként.


Kettőt emelnék ki:

Az egyik egy kis gyár, ahol az emberek utálnak dolgozni és látszik, hogy csak kényszerből vannak ott.


A másik pedig az Országos Mentőszolgálat ahová sűrűn bejárok, na ottan mindenki nagyon empatikus, segítőkész, jófejek az emberek, imádnak ott dolgozni és nagyon pozitív benyomása van a helynek.

2022. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon ügyes vagy, h beraktad az opciók közé a sajtot🤗
2022. aug. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondoltam volna, hogy lesz valaha ilyen helyem, de nagyon okos és lelkes emberekkel. Segítőkészek, szeretik, amit csinálnak és ami a legjobb: a maguk dolgaival foglalkoznak
2022. aug. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtted kedvesek és segítőkészek, de a hátad mögött kibeszélnek, fúriák.
2022. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jófejek, segítőkészek. A csoportvezető és a koordinátor annyira nem bír engem szerintem, én se őket, de a közvetlen munkatársak jó arcok. Van egy srác ő neki kicsit bántó humora van néha...
2022. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Van néhány közvetlen munkatársam, akikkel nagyon összetartunk és a munkában mindenben számíthatunk egymásra. A tágabb csapat elég vegyes, van kb. 10 ember akiket jófejnek, jóindulatúnak tartok, és jól elvagyok velük, egy másik kb. 10 embertől meg a belem kifordul, mert akkora sz*rkavarók.
2022. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!