Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik valahol jó munkahely...

Létezik valahol jó munkahely ebben az országban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ahol az emberek örömmel dolgoznak, a főnök nem idióta, és a kollégák nem az ellenségeid.
2022. aug. 24. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy örömmel dolgozzon az ember, az elsősorban magán az emberen múlik.

A normális kollégák és főnökök, ja, létezik ilyen, nekem ilyen van.

2022. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
egyszemélyes munkahelyek ilyenek
2022. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Hiába szereti az ember a munkáját, hiába áldoz sok pénzt és energiát rá, pokol lesz az élete annak, aki ezt a mintát követi, mert a vezetőség bármit megtehet a munkahelyen, nem lesznek következményei, pedig már a börtönben a falon lehetne rögzíteni az éveket. :) Aztán, még az alkalmazottakról nem esett szó. ;)
2022. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Aztán a munkahelyen a bizalom kifejezés is kiemelésre került, de azt az emberek, a visszatérő partnerekben látják, akik pénzt hagynak ott. Szép dolog az, ha a megélhetésért szükséges eszközben látjuk a támaszt, aztán mi meg, gonoszak vagyunk.
2022. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akiknek pozitív tapasztalatai vannak: meg tudnátok írni milyen típusú munkahelyen és hol (BP, kisváros etc.) dolgoztok? :)
2022. aug. 24. 14:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ha egy hónappal ezelőtt olvasom ezt a kommentet, mosolyogtam volna. De a saját bőrömön tapasztaltam meg pár hete, hogy meg tud változni mindenki, ha egyszer is nemet mondasz.

Úgyhogy igen, ahol egyedül dolgozol, az ilyen, amit a kérdező keres.

2022. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1es vagyok, irodai (2.5 éve home-office) munka idegen nyelveken multinál, Budapest.
2022. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Letezik
2022. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Az én munkám ilyen.

Anyakönyvvezető vagyok egy kis városban. A munkatársaim nem értenek az én munkámhoz/feladatomhoz. Itt mindenki önálló. Saját irodám van és a főnökök normálisak, nem foglalkoznak velem, nekik is megvan a saját munkájuk. Nem vagyunk túlfizetve, de elfogadható a bér.

Vannak előnyei/hátrányai.

Pl. nyáron szombatonként dolgozni kell, de csak néhány órát és azt pluszban fizetik elég jól.

2022. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Ismerős mindig azt kérdi, ha váltani akarok: "És szerinted máshol jobb lesz?".

Innen-, meg a zutca emberei általi viselkedésekből tudom, hogy nem: ez Mo., ahol a munkahelyi közeg meghatározza a társadalmi, a családi(!!!), a közösségi, a kisközösség, de már az iskolás-óvódás-bölcsödés csoportok viselkedését is.

2022. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!