Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cégnél a felelős gazdálkod...

Egy cégnél a felelős gazdálkodás része az is, hogy ha anyagi problémák vannak, a cégnek legyen annyi tartaléka hogy bármilyen körülmények közt 1 havi bért azért ki tudjon fizetni?

Figyelt kérdés

nem ezt (ezt is) jelentené a felelős gazdálkodás? Hogy tartalékot képzek és ha beüt a krach, akkor is legyen annyi tartalékom hogy legalább 1 havi bért még ki tudjak fizetni az embereimnek?


Hogy ne történhessen meg az hogy hó 10-én csak a kezeit tárja a szét a cég és jajjj nincs bér?

Még felmondani se tud , mert ha felmond az utolsó havit akkor is ki kéne csengetnie...

(és akkor még a sok éve itt dolgozók végkielégítéséről nem beszéltem)


nem ezt jelentené a felelős gazdálkodás, felelős cégvezetés?


2022. aug. 27. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Már volt ez a kérdés korábban is...
2022. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen választ vársz?

Ha megmondod olyan választ adunk és nem kell folyton újra kiírnod.

2022. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Az alapítványi iskolában a szokásos havi 0 Ft-os bért akármeddig ki tudják fizetni a bevételek teljes megszűnése esetén is. A lényeg, hogy a főnöknek a napi egy üveg alsópolcos vörösbor meglegyen.
2022. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván a kötelezően képzendő tartalékokról nem hallottak még az alapítványi iskolában
2022. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Alapítványi iskolában nem fog az alkesz főnök fizetni mégis ott maradtok 😀😀
2022. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem, igazad van kérdező. Én egy kis cég vagyok, de van kB 4-5 havi olyan készpénz tartalék, ami azonnal hozzáférhető és akkor is tudok minden költséget fizetni, ha 0 bevétel van. Teljesen egyetértek, szerintem ez a felelős gazdálkodás, bár én csak 2 emberről gondoskodom.


Ha látom, hogy már egy hónapja 0 a bevetel, akkor azt hiszem őszintén beszélni kell, hogy mi várható, de eddig is úgy voltam, hogy ilyenkor toltunk meg nagyobb kakaót a tanulásba, fejlesztésbe, marketingbe.


Én rugalmas vagyok, de tegyük hozzá, nincs lomha gepsorom, bármi , amit ne lehetne egy hónap alatt áthangolni.


Nehéz kérdés, de egy vezetőnek látnia kell, hogy emberek sorsával szórakozik.

2022. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!