Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen első nap után...

Új munkahelyen első nap után mit gondoltatok éreztetek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Innen is lelépek még a próbaidő lejárta előtt.
2022. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jó lesz ez"

Úgy is lett

2022. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen csapatom és a főnököm szimpi volt, sok volt az új információ, de ennyit. Nem fogok egy nap, vagy egy hét alatt véleményt formálni a munkahelyről, több idő kell, hogy kiismerjem magam egy új helyen.
2022. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ezen is túl vagyunk..."
2022. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy azt hiszem folytatom a keresést tovább :D
2022. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek voltak: "Jó lesz ez", "Nem tudom mit gondoljak", "Innen lépni kell".

Mindegyiknél bejött amire gondoltam. Aminél nem tudtam eldönteni, na az volt a középszar, ott 3 évet maradtam.

2022. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit 1-es. Kizárt, hogy a próbaidőn túl is itt maradjak.
2022. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan is, hogy "Mekkora egy idióta vagyok, hogy otthagytam az előző helyet", de volt olyan is, hogy "Mekkora egy idióta vagyok, hogy húztam-halasztottam a változtatást, pedig már rég itt lehettem volna ezen a szuper helyen, ahol megbecsülnek és megfizetnek". Az utóbbi váltásom ilyen volt.
2022. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első napomon káosz fogadott. Azt hittem, hogy ekkora fejetlenségben csak nézelődni fogok, de nem, a mentorom megmutatta, mit kell csinálni, majd átszaladt (szó szerint) egy pár méterre mással foglalkozni, mondta, hogy csináljam, amit tudok, ott lesz, ha kérdésem van, vagy elakadok.

Teljesen a mély vízben találtam magam, és a kollégák mintha észre se vettek volna - de egymással láthatóan jól kijöttek. Ezt betudtam annak, hogy nagy fejetlenség van.

Aznap gondolkoztam azon, hogy másnap nem megyek be, hanem felhívom az előző munkahelyem, ahonnan úgy mentem el, hogy bármikor várnak vissza. De végül arra jutottam, hogy legalább 1-2 hónapot kibírok itt, hátha jó lesz, hátha betanulok, és hátha befogad majd engem is a csapat.

Ennek kicsit több, mint fél éve, azóta is minden nap tanulok valamit, és a legjobb csapattal dolgozom eddigi életem során. Néha eszembe jut, mennyire kellemetlenül éreztem magam, és mennyire fel akartam mondani, és örülök, hogy nem tettem.

Ha jön új kolléga, akkor mindig én vagyok az első, aki nyit felé, odamegy bemutatkozni, felajánl egy nem hivatalos körbevezetést, vagy valami, mert még nem felejtettem el, milyen elveszettnek éreztem magam az első napomon.

2022. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!