Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vidéki ismerősöm azt mondja...

Vidéki ismerősöm azt mondja nekem, a fővárosinak, hogy ennyi fizetésért ők senkit se találnak? ennyire alul lennék fizetve?

Figyelt kérdés

Fővárosi vagyok, irodai munkán. bérem 280 bruttó. nem nettó, bruttó.

Kecskemét melletti település, csomagolóüzem. ismerősöm ott műszakvezető.

azt mondja vért h***gyoznak hogy bruttó 320-350-ért embert kapjanak. alig kapnak , akit kapnak meglép hamar.


Érdekes. Én a fővárosban 280-at kapok a cégem nem küzd hiánnyal, ha mégis elmegy valaki, napok alatt lesz embere.


Miért van ez?


2022. szept. 1. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csomiüzem, tehát vszeg 3 műszak kőkemény munka
2022. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Fővárosban ez nagyon az alja, olyan, mint észak-keleten a nettó 150.
2022. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a munkához milyen végzettség szükséges?
2022. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Különböző munkaköröket hiába hasonlítasz össze.
2022. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert alapvítványi iskolában dolgozol
2022. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy a munkakör - vannak munkavállalók, akiknek nemcsak a fizetés a faktor abban, hogy mit vállalnak el. Van, aki simán elvállalná bruttó 280-ért az irodai munkát, mert az fizikailag kevésbé megterhelő, ill. tapasztalattal hátha később feljebb tud kapaszkodni. A csomagolóüzemben nyilván megterhelőbb fizikailag a munka, valószínűleg nem is "emberi időben" történő napi 8 óra, hanem műszakos...
2022. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!