Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan munkatársatok,...

Volt olyan munkatársatok, akit felvettek, de rövid időn belül ki is rúgtak?

Figyelt kérdés

Hozzánk felvettek egy 25 éves egyetemista csajt, akit már a 2. héten kirúgtak, mert a legegyszerűbb dolgokat sem volt képes megcsinálni, mint például szimplán kinyomtatni pár dokumentumot, megírni egy hivatalos e-mailt, stb. Ehelyett internetezett, videókat nézett. Ha valamit nem értett, akkor nem kérdezett meg senkit, egyszerűen csak ült és semmit sem csinált.


Amikor a főnök ezt megelégelte és kirúgta, még nekiállt értetlenkedni meg műsort rendezni(jó hangosan, az egész iroda hallotta), hogy milyen alapon rúgja ki.

A főnök meg nyugodt hangnemben egyszerűen közölte vele, hogy ha az sem esik le neki, mi volt a probléma a "munkájával", akkor nincs keresni valója se nálunk, se az egyetemen. A csaj felcsapott orral, köszönés nélkül távozott.



2022. szept. 7. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek altalaban mar probanapon kiderulnek, szoval fel se vesszuk oket. De persze, vannak kivetelek is, volt aki 2-3 hetet volt, mert minden kollegaval osszeveszett, nem lehetett vele megferni.
2022. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, h kirugtak 2 hónap után. Engem mindig dicsergettek, h jól csinálom és amugy ment is minden. Csak jött vissza egy nő a szulésbol előbb, mint addig tudták.
2022. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy fiú. Kedves volt, de rohadt büdös és semmit nem tanult meg, amit betanitottunk neki.
2022. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Hát ez aztán tök jó sztori volt. Tudsz még ilyeneket?

Szerinted a kérdésednek alapvetően mi értelme volt? Csak sztorizgatni akarsz, embereket égetni, vagy ennél azért értelmesebb dolgokra választ kapni?

2022. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja vettek fel egy nőt. Semmi alapvető számítógépes ismerete nincs, buta, lassú, hülyeségeket beszél, nem lehet vele haladni, kicsit tiszteletlen is. Már ki akarják rúgni, de adtak neki egy utolsó esélyt. Októberben kiderül, maradhat e.
2022. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan mennyi ideig dolgozott a srác ott, mert engem később vettek fel, de annyit tudok, hogy próbaidő letelte előtt kirúgták. Többezer eurós károkat okozott a cégnek, mert kb. sosem figyelt oda arra, melyik projektünket mikor kell / lehet elindítani (nem akarnám elmagyarázni, hogy ez pontosan miért okozott anyagi kárt, mert akkor könnyen lenyomozható, hogy , milyen helyen dolgozom), teljesen szétszórt volt.
2022. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!