Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » DENSO/Székesfehérvár/ tapaszta...

DENSO/Székesfehérvár/ tapasztalatok munkalehetőséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Érdeklődnék pár infoval kapcsolatban olyantól aki dolgozik vagy dolgozott ott..elsősorban összeszerelőként/szalagmunkás mennyi jelenleg az elérhető netto?a weblapjukat böngészve azt írták van munkásbusz több mint 200 településről..ebben esetleg lehet Dombóvár is vagy ahhoz közeli beszállás?lehet hülye kérdés de azért megkérdezem esetleg az utazás is beleszámít a munkaidőbe ill anyagi értelemben is?milyen munkabeosztások vannak? itt tól-ig tiszta munkavégzésre gondolok..és még egy kérdés ír valami belépő tesztet,ez mit takar vagy miből áll?

2022. szept. 9. 11:29
 1/8 anonim válasza:
100%

Én dolgoztam Densoba.

Dombóvárról van közvetlen járat. Hajnali 3kor indul, ha jól tudom. De ez természetesen nem számít semmilyen módon a munkaidőbe.

Sok terület van a cégen belül. A többség mint koszos vgy büdős mivel sok mindent emulzióval hűtenek. Van egy tiszta tér ami valóban tiszta de ott állandó 18fok van ha jól tudom.

Munkabeosztás többnyire 3 vagy 4 műszak.

Van tesztírás ami 3 részből állt.

1 Matek:Gyakorlatilag annyi hogy kapsz egy számot amihez elsőre egyet adsz hozzá majd az eredményhez kettőt majd hármat aztán megint egyet.

A második ábrákat kell átmásolni minél pontosabban

A harmadik meg különbség kereső

Plusz van egy gyakorlati teszt ahol csavarokat kell bepakolni egy lemezre.

Ezek mind időre mennek tehát azért igyekezni kell.

Béreket annyira nem tudok aktuálisan de most 420 bruttót mondott valaki

2022. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást!A járat nagy kört/kitérőket tesz mire beérsz?továbbra is várom ha valakinek van még infoja...
2022. szept. 9. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is oda akartam menni dolgozni. Sikerült is a teszt, de az orvosin nagyon sokan kiestunk, mert egy szemét öregasszony az orvos és mindenbe belekot.
2022. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Apum ott dolgozik operátorként már több mint 10 éve. Most kap nettó 260 ezret. A munkaidőbe és a bérezésbe nem számít bele az utazás. Egyébként nem ajánlom, mert nagyon megterhelő és mocskos munkák vannak, apumnak általában a lába fáj a bakancstól, a keze pedig az olajtól és a munkától. Hajtanak rendesen, egyáltalán nem egy nyugis munkahely.
2022. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Én amúgy színtévesztő vagyok..lehet esetlegesen az már alapból probléma lehet?
2022. szept. 9. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nem adja meg az alkalmassagit. Valakit azért dobott ki, mert nem vallotta be, hogy évekkel ezelőtt eltort egy ujja..
2022. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

#5

Én is az vagyok. Engem felvettek vele.

#1 Voltam

2022. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Magyar szót alig hallasz a soron.

Ukrán,kazah és fülöp-szigetekiekkel van felhígítva a termelés,mert a magyar már kerüli,mint a tüzet a helyet.A magyar alelnököt most vették elő,mert átbaszxta a japán vezetést.

2023. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!