Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem vagyok járatos a témában...

Nem vagyok járatos a témában de infó kellene: Budapesten könnyen lehet találni alkalmi munkát, néhány napra beugrani mondjuk egy kis céghez, raktárba pakolni vagy valami egyszerű munkát végezni?

Figyelt kérdés

Tehát nem kifejezetten hetekre, hónapokra csak alkalmanként néhány nap, esetleg 2 hét.


A hangsúly az alkalmin van, hogy rugalmasan beugrani néha.


Léteznek ilyenek?



#alkalmi munka, Budapest
2022. szept. 11. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Még igen, de egyre nehezebb lesz szerintem mert sok lesz a munkanélküli és mindenki dolgozni akar majd.
2022. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A statisztálás ilyen pl.

Azt nem hiszem, hogy raktárban lehetne így dolgozni, oda állandóbb embereket keresnek.

2022. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha diák vagy, Libri könyvraktár pl. akármilyen rendszertelenséggel is elfogadott pár éve, még jobb órabérben, mint a normális dolgozókat, de nem jellemző, felnőttként szinte tuti nem. Vendéglátósoknak szoktak még főleg facebook-csoportokban hirdetni alkalmanként 1-2 alkalmas 12 órás melót ha valami rendezvény van.
2022. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A statisztálás nem hülyeség.
2022. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom, amikor én utoljára statisztáltam, akkor ilyen 10-12 órás munkákra adtak 3000 ft-ot, tényleg csúcs.
2022. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Neeem, én is statisztálok, most már 10-12.000,- Ft-os napi díj van 12 órára, és a túlórát óránként a napidíj 10%-ával fizetik.

Ellátás van, hoznak-visznek. Nem rossz az. Én csak hobbiból csinálom néha, de sok ismerősöm ebből él, és megvannak.


Tény viszont, hogy hidegben-melegben kinn kell lenni, viselni kell a kényelmetlen jelmezt/sminket, sokszor hosszú órákon át semmittevés, majd hirtelen kemény munka jön... Nem mindenki bírja, de sokan meg imádják.


Amit szintén tudni kell, hogy 99%-ban nem a helyszínen fizetnek azonnal, hanem kb. 60 nap múlva (mikor hogy) be kell menni a pénzért az ügynökséghez. Aki folyamatosan csinálja, annak van folyamatos bevétele, viszont ha hirtelen kellene kis pénz, akkor ez arra emiatt nem jó.

2022. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a 3.000,- Ft az a tapsikolós műsorokban van. Ott lehet, még most is ennyi, azt nem tudom, mert sosem csináltam. Amiről én beszélek, azok a filmek (jellemzően amerikai, amiket itt forgatnak), sorozatok és reklámfilmek. Reklámfilmben kiemeltet és szerepet is meg lehet csípni esetenként, az pedig sokkal, de sokkal jobb pénz.
2022. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2018-ban sok helyen voltam hostess, ilyen jellegű Fb csoportokban találtam alkalmi munkákat.
2022. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!