Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan válaszoljon telefonos...

Hogyan válaszoljon telefonos állásajánlat megkeresésre egy telefonos ügyfélszolgálatos?

Figyelt kérdés
Rühellem ezt a biorobot munkát és váltani szeretnék. De egyszerűen nem tudok, mert munka közben keresnek meg a privát mobilomon, amit nem tudok felvenni, mert ugye ügyfelekkel beszélek a gépen a fejhallgatómmal és nem tudok egy percre sem felvenni telefont amíg beszélek az ügyféllel. Wc szünetet kiveszek általában amint tudok és visszahívom a számot de már bottal üthetem a nyomát mert egyből lenyomnak... Vagy délután visszahívnak de megint pont akkor amikor ügyféllel beszélek... Ez már sokadik eset. És nyilván akkor hívnak amikor pont hívásban vagyok és még az ügyfelet tartásba sem tudom rakni 1 percre sem mert nem engedi meg... Van kiút ebből a pokolból valahogy vagy mondjak fel és reménykedjek hogy így a felszabadult időben, még mielőtt hajléktalanná válok kapok egy új állást?

2022. szept. 12. 13:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!